DoragonAi DoragonAi komentáře u knih

Smrt v oblacích Smrt v oblacích Agatha Christie

Trošku spoiler!

Musim se přiznat... Tohle je první knížka, kterou jsem od Christie četla a vážně toho nelituju, už mám od autorky půjčený další knížky.

Začla jsem ji číst v čekárně na zubní ordinaci.
No, nečekala jsem, že to zubařem začne i skončí, zvlášť, když jsem každou chvily tipovala na vraha někoho jinýho.
Opravdu každý by měl nějaký důvod pro to, aby ji zabil, ale vy víte, že vrah může být jen jeden... a nebo více, to záleží na situaci...ale víte, že vrahem nemůže být každý podezřelý.
Příběh přenádherný a s ještě lepším rozuzlením.

20.06.2016

Zabij a zachraň Zabij a zachraň John Moore

Když jsem poprvé držela v rukou tuto knížku, myslela jsem si, že mě příběh v ní vůbec nenadchne. Důvod, proč jsem tuto knížku začala číst byl ten, že mě k tomu "dokopala" moje dobrá přítelkyně, která byla přesvědčena o tom, že tato kniha je úplný skvost.
Tato situace mě naučila 'nesoudit knihu podle obalu', protože po přečtení této knihy, jsem s mojí přítelkyní musela plně souhlasit, zvlášť, když obsahuje moudra jako je "Když muži mluví o kráse, myslí sex".
U této knížky jsem se skutečně nasmála, i když jsem ji četla podruhý.

07.05.2016 5 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Popravdě, ze začátku jsem byla smutná, že tato knížka nenavazuje na tu předešlí, ale postupem času, kdy jsem se blížila ke konci knížky, jsem si začala uvědomovat, že je to dobře. Že je dobře, že čtu trošku jiný příběh, jiných postav, které byli zmíněné v první knížce a mohu tyto postavy trošku blíže poznat, mít na ně trošku jiný názor po tom, co jsem si třeba o nich myslela něco jinýho ( Třeba Ash, že ? :P ).
Jsem zvědavá, jaký další postavy poznám v další knížce.

02.12.2016 4 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Tuto knížku jsem nečetla poprvé a musím říct, že když jsem ji četla prvně, tak jsem v ní žádný zalíbení nenašla.
Po pár letech jsem knížce dala druhou šanci a nebylo to na škodu :)
Příběh mi přišel každou stránkou.... dobře nebudu kecat... každou kapitolou zajímavější, ale konec mě překvapil.

16.10.2016 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Knížkou jsem byla nadšená
Ale vážně.
Jelikož se příběh lehce dotýkal tématu psychologie, tak jsem nemohla od knížky odtrhnout oči.
I když to nebyl úplně obvyklý příběh, tak mě oslovil.
Myslím, že je to ten typ knížek, kdy vás to vážně zaujme a nebo doslova odradí.

01.10.2016 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Knížku už jsem jednou četla a celkově obě série... a posledních dnech jsem tuto knížku přečetla po druhý.
Kdybych teďkon napsala něco ve smyslu " knížka se mi líbila" , tak vám vlastně nic nesdělím :D
Když se zamyslím, co se mi na knížce líbílo, tak mě napadá Adam a Cassie, protože tyto dvě postavy mi dávali chuť tuto knížku dočíst.
Teď neříkám, že by bez nich byl příběh nudný.. Jen tomu dodali šťávu :D

01.10.2016 3 z 5