DomesH DomesH komentáře u knih

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Je to lepší než proroctví, tam se mi moc nelíbil Jason, ani nevim proč, ale asi protože to nebyl Percy :D. Nejlepší byli ty části kdy tam měl slovo Percy, u toho sem se skoro pořád smála :D. Nejhorší ale zase bylo překousat se přes začátek, ale pak už to utíkalo pěkně rychle. Už se šíleně těším an další díl, protože mě zajímá z jakýho úhlu to vlastně bude a co Annabeth provede za capinu.

06.01.2013 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Asi celkově se mi líbí víc pouta než VA, a to hlavně kvůli Adrianovi protože ho totálně zbožnuju už od první chvíle co byl ve VA :D . Prostě a jednoduše je lepší než Dimitri, jednoduše je s ním víc sranda :D. Taky že je tam Eddie je taky uplně užasný :D ikyž bych mu nejrači občas jednu ubalila :D. Sydneyino myšlení je mi asi taky víc bližší než Roseno. Sydney si všechno rači 2x rozmyslí, aby neudělala chybu. Ale teda u konce sem myslela že se zcvoknu z toho co Richelle vymyslela, to snad nemyslí vážně! :D A ted čekan než se uráčí přeložit druhý díl! To potrvá :D ale teda jenom doporučuju, ale musíte mít přečtený i VA protože některý pasáže tam jinak vůbec nepochápete :D

04.01.2013 5 z 5