Domča153 Domča153 komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Začátek knihy mě opravdu nadchnul po první polovině mé nadšení mírně kleslo přesto se jedná o velice čtivou knihu.

07.07.2019 3 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

Teď vážně jsem jediná kdo se v těch knihách ztrácí, neví kolikrát která bije a přijdou mu proste strašně zmatený? Přeskakuje se z místa na místo z děje do děje a já vážně kolikrát nevím co se vlastně děje - jak kdyby mi kus knihy chyběl. Knihy této autorky asi vážně nebudou pro mě.

24.04.2024

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Nějak se mi nedařilo dostat do děje neproběhlo tam to vtáhnuti kdy žiju s postavou.
Hayden mi jednoduše z nějakého důvodu nesedla a Chris byl fajn ale moje oblíbená postava se z nej rozhodne nestane.

Příběh mi přišel takový neucelený, rozházený.. neslaný nemastný

18.09.2023 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Nebylo to špatný, mohlo to ale být mnohem lepší.

29.03.2023

Karmín Karmín Sharon Page

Přečetla jsem přesně 15% knihy a víc asi nezvládnu… nesmyslný děj.. vlastně to ani nemá děj. Autorka jen potřebovala vyplnit sex něčím jiným, tak tam dala pár náhodných scén.
Pokud jste to někdo dočetl dejte vědět jestli má cenu přežít ten začátek. Zlepší se to pak?

27.02.2023

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Jsem velice zklamaná od spisovatelky jako je Jessica Bird jsem čekala o hodně víc a ne tuhle splácanost které chybí zajímavé charaktery a pořádný děj.

V půlce knihy jsem musela překontrolovat jestli nečtu místo J. R. Ward náhodou Penelope Ward… k té by to sedělo (není myšleno zle ale takový typ knihy je proste její kategorie).

26.10.2022 1 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Za mě na Colleen určitě podprůměr. Chápu hlubší sdělení co se depresí týče ale jinak oproti jiným jejím knihám které jsem četla slabota.. přišlo mi to spis jako příběh pro náctileté, snažilo se tam narvat kde co: gay bratr, obtěžování sourozencem v dětství, smrt partnera, nevěra, nefungující matka atd .. za mě bych takový příběh čekala od začínající autorky né od kapacity jako je Colleen..
Trochu to působí jako kdyby si řekla ze už musí něco rychle vydat dala tam klasicky nějaké hlubší něco (deprese a jejich možné projevy a ze jsou “v pořádku” a ze vždy každá mince má dvě strany) a konec..

08.10.2022 1 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Jsem jediná koho Romina zajímá víc do hloubky ? O co s ní přesně šlo/co na sebe prozradila ?

Knížka mi přijde taková trochu osekaná. Jak kdyby toho bylo hrozně moc co říct a nebyl prostor. Z ničeho nic postavy v jednom místě skončili a objevili se jinde… bez jakéhokoliv přechodu.. skončila debata a bum jsou jinde a jde uz o jiný děj. Nebo s někým mluvili a ten rozhovor v knížce vůbec nebyl pouze byla pak zmínka že si promluvili a cca o co šlo…

Knížka je jako vždy dobrá jen mi to přijde trochu nedotažené v některých místech.

27.11.2021

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Jako první jsem od autorky četla Černé lži, možná proto jsem od této knihy čekala víc. Když si v hlavě shrnu rychle děj, zní to dobře. Podle mě ale není vytěženo z knihy maximum. Přijde mi to nedotažené, zároveň se kniha hodně táhne (moc sexu, nebo zdlouhavý myšlenek hlavní hrdinky, které nás nikam nedostanou). Když už tam je nějaké “cvak” co znovu naláká pozornost, jen se to přejde. A já celou domu přemýšlím “to se to nen tak nechá? Neudělá se z toho bum?”
Kniha není vůbec špatná, líbí se mi že to není úplná zamilovaná klasika a je tam trochu “špíny”, nemyslím si ale že si za 2 roky vzpomenu o čem je.

18.09.2021 4 z 5

Pohlcena plameny Pohlcena plameny Petra Stehlíková

Ten konec ? A další navazující díl není ?
Lidi pokud se nechcete zbytečně naštvat nečtěte to. Ano pokračování je pěkné odhalí zajímavá tajemství ALE konce se nedočkáme.

14.10.2020

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Celá série zdlouhavá, sexuální scény už jsem později přeskakovala na mě je jich zbytečně moc, hlavní hrdinka je hrozně ukňouraná neumí si stát za svým Stark luskne prsty a už je vlhká a vše odpouští. Ze slova kun*a se mi obrací oči v sloup pro mě je to sprosté slovo a do romantických scén absolutně nepatří. Sérii zachraňuje detektivní děj který je ale bohužel až moc průhledný. Co si mi líbí je že hlavní hrdinka Je zaměřena na technologie.

08.08.2020 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Pokud to někdo po této knížce chce vzdát (a věřte mi chápu vás...nebýt zvědavá nečtu další) tak to vydržte a nebo přeskočte na Malum ta je o poznání lepší, nebude vás tak rozčilovat a není tolik dětinská (netvrdím ale ze nebude chtit Madison stále nakopat a vysvětlit ji co to je pud sebezáchovy). Malum se stále drží příběhu je ale nějak dospělejší? Tudíž jestli vás zaujal námět ale sepsání již ne ..Malum to vylepší.

16.06.2020 1 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Za mě nejlepší ze série. Když jsem přečetla 1 knihu fakt jsem se do dalších musela nutit. Jsem ale rada že jsem se dostala Malum 1,2.
Kdyby takhle normálně byla napsána i 1 kniha myslím si že by sérii četlo více čtenářů.

14.06.2020 3 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Když začnete v knize přeskakovat věty a někdy cele odstavce je jasné že je něco špatně. Kniha úplně neurazi ale ani nenadchne. Některé vtipy byli příjemné a závěr z pohled “bouřliváka” na jejich první setkání byl příjemný bonus.

22.04.2020

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Kniha měla skvělý začátek ale potom to začalo být vše až moc urychlené a špatné. Postavám se měnil charakter během 2 stránek. Škoda.

17.02.2020 3 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Za mě tedy kniha bohužel ne. Nevím proč ani se mi dobře nečetla a příběh mi nesedl. Dočetla jsem ji jen ze zvědavosti.

17.07.2019 1 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Za mě nejslabší kniha od této autorky. Na konci jsem už věty přeskakovala.

15.07.2019 3 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Oproti prvnímu dílu zklamání. Knížka má táhnoucí se poměrně nudný děj. Přečíst se to dá už se k tomu ale nikdy nevrátím přitom první díl si třeba časem ráda přečtu.

07.07.2019 2 z 5