Dokie Dokie komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

(SPOILER) Úžasný příběh o princezně Lie, která utekla před domluveným sňatkem a někým koho v životě neviděla. Kniha se četla moc hezky a do více jak půlky knihy jste nevěděli kdo je princ a kdo zabiják, hodně mě to zmátlo a uhodla jsem to špatně, takže autorka mě dost zmátla. Lia je odvážná, upřímná, silná a úplně skvělá hlavní hrdinka příběhu. A co se týče milostnýho trojúhelníku, tak se vůbec nemůžu rozhodnout komu vlastně fandím jestli Lie a Rafeovi, princem, kterého si měla vzít za manžela, ale i přes to se do něj zamilovala bez toho aniž by věděla kdo to je a přišel jí zachránit od barbarů z Vendy, kteří ji unesli a nebo Lie a Kadenovi, zabijákem, který měl za úkol jí zabít, ale nakonec se do ní asi zamiloval jen si to nedokáže úplně přiznat a to jaké je mezi nimi vždycky napětí, když jsou u sebe. Je to takové víc zajímavé a taková ta zakázaná láska mezi únoscem a zajatcem, no nevim, rozhodnu se v dalších dílech. V pár momentech mě kniha i dojala. A taky bylo fakt skvěle popsané a vymyšlené prostředí s mapou na kterém se moje představivost fakt vyhrála.

16.10.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila a těším se až si přečtu další díl, ale konec mi přišel hodně urychlený. Na Sage taky byl vidět velký vývoj charakteru když porovnám začátky knihy a ten konec. Taky jsem se na konci dočkala dlouhé spicy scény, která byla docela dobře napsaná.

19.09.2022 4 z 5