Dodik728 Dodik728 komentáře u knih

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Zatím nejlepší kniha od Richelle. Zdá se mi že se konečně vypsala a začala trošku složitějším dějem. Hromadu lidí proto nemá knihu ráda, ale já jsem neskutečně spokojená. Konečně nehltáte jen příběh, ale i u toho trošku přemýšlíte. Prostě bomba.

10.07.2015 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Druhý díl už nebyl tak dobrý jako první. Neříkám, že je špatný, ale trochu se zastavila hlavní linie děje. Hlavní chybyčka byla v tom, že se skoro nic nedělo. Je krásné mít téma revoluce, ale né v začátku, kdy se jen něco plánuje a čeká se na příležitost která trvá 300 stran? Co se mi taky nelíbilo vztah se Strážcem byl odsunut uplně na vedlejší kolej a moc se o něm taky nezmiňovali... Každopádně pár čtenářů ztratila a pokud bude takhle pokračovat, ztratí o dost víc=/ Každopádně se mi líbí popis funkčnosti společnosti a je boží jak se autor pokouší svrhnout svůj vymyšlený svět=D Jsem vážně zvědavá, jak je dokáže osvobodit od systému, protože to je asi jedna z nejtěžších věcí, samozřejmě aby to bylo logicky udělaný. Takže i kdyby to totálně mrvila až do konce, tak musim vědět jak to vymyslí=D Ale pokud to zmrví na konci, nikdy jí to neodpustím =D

12.12.2015 4 z 5