DenisePartridge DenisePartridge komentáře u knih

Sny Sny Richelle Mead

Skvělá kniha:) Jenom doufám, že se Seth s Georginou dají zase dohromady. :)

28.12.2014 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Dick Francis (p)

Úžasná kniha. Rozhodně doporučuji. :)

28.12.2014 4 z 5

Karel IV. - Příběh českého krále Karel IV. - Příběh českého krále Veronika Válková

Dobrá oddechová kniha, lehce se četla. Nicméně tři hvězdičky dávám proto, že to pro mě byla skutečně průměrná četba a někdy mě zarážela (možná až urážela) nevědomost hlavní hrdinky.

24.12.2014 3 z 5

Chladná zrada Chladná zrada Dick Francis (p)

Pěkná kniha, ačkoliv pro mě trochu slabší francisovka.

23.12.2014 4 z 5

Cena krve Cena krve Dick Francis (p)

Ze začátku mě sice kniha moc nechytla, ale jakmile hlavní hrdina odletěl do Států, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

23.12.2014 4 z 5

Smrt favorita Smrt favorita Dick Francis (p)

Nádherná kniha. Byla první, kterou jsem od D. Francise četla a moc se mi líbila. Děj je zajímavý, napínavý a člověk se od ní prostě neodtrhne. Doporučuji. :))

23.12.2014 5 z 5

Únos domů Únos domů Iva Procházková

Krásně napsaný příběh, dobře se četl. Rozhodně doporučuji na dlouhé zimní večery.

Noční tábor Noční tábor Allison Estes

Knihu jsem četla už před nějakým časem, ale přesto mě uchvátila. Líbilo se mi v ní to tajemno a rozhodně doporučuji všem, co mají rádi koně.

22.12.2014 5 z 5

Liga starších džentlmenů Liga starších džentlmenů Vojtěch Steklač

Krásné a oddychové čtení, občas jsem se od srdce zasmála. Dobrá knížka pro děti nemusí být nezbytně od zahraničních autorů. :)

22.12.2014 4 z 5

Záchranná mise Záchranná mise Kathy Helidoniotis

Kniha byla pěkná a dobře se četla, ale jak hlavní hrdince Ali tak její kamarádce Becky bych občas jednu vrazila. SPOILER: Ta část knihy, kdy se pohádají a nepodají si ani pomocnou ruku, na mě svým způsobem působila depresivně.
Přesto jsem však ráda, že jsem si knihu přečetla. :)

21.12.2014 2 z 5