Denisa232623 Denisa232623 komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Konečně jsem se dostala k dlouho odkládaným knihám AM.. A nevím proč mi to tak trvalo. Skvělá detektivka, žádný krvák. Je pravda, že je v knize spousta postav jak ve vyšetřovácím týmu tak i v celkovém příběhu. Ale moc se mi líbil děj a že je kniha svižná a pěkně to odsýpá. Kim není na první pohled příjemná osoba, ale myslím, že v jádru to bude dobrý člověk.

21.01.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Sérii s Hunterem jsem stále odkládala a podceňovala. Ale beru zpět!! Skvělá knížka s dobře propracovaným dějem. Ano je tam dost postav, dost věcí se děje najednou a vše je tak nějak rychle vyřešené. Ale právě to je to co vás nutí číst dál a dál až jste na úplném konci. Pro mě byl konec docela překvapení protože v tom shonu a rytmu jakým se kniha ubírala nebyl čas přemýšlet nad pachatelem a o to větší překvapení to bylo.
Kdybych mohla dám klidně i 7*!

31.01.2020 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Musím říct že knížka se mi hodně líbila. Poutavý příběh a hlavně příběh měl děj a spád. Žádné hluché místo, tedy alespoň pro mě.
Chápu, že každého to bavit nemusí. Mazání paměti a hra s myslí je těžko představitelná, ale jako celek paráda. Tolik jsem ani nečekala.

27.04.2019 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Musím se přiznat, že knihy od paní Mornštajnové jsem měla dlouho na hromádce a díky Lesu v domě jsem začala.. Kniha byla skvělá, četla se sama, ale ta bezmoc co vás provází celý příběh.. Čeho jsou lidi schopní se dopustit na dětech a jen představa, že se tohle děje normálně.. Bylo to depresivní čtení, ale moc pěkné pokud se to dá takhle nazvat. Ovšem plný počet hvězdiček nedám, protože některé pasáže mi malinko neseděly..
Ale co bych tedy chtěla vypíchnout je metafora s lesem. Smekám!

26.04.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moc jsem se na “Pravda nebo lež” těšila, protože ohlasy byly více než slibné. Ale to jsem opravdu jediná komu se tato kniha nelíbila? Nechci nikoho urazit, sto lidí sto názorů. Ale za mě teda ne. Hvězdu dávám jen za čtivost a za napětí v pasážích kdy si Verity nedala pozor a stala se postrachem pro Lowen. Doufala jsem že to zachrání všemi zmiňovaný SUPER konec, ale ani ten to nezachránil.
Kdybych věděla že to bude nepovedený příběh 50 odstínů šedi s nymfomankou tak to asi ani nečtu. A slovo š***t nějakou dobu nechci slyšet. Tady toho bylo více než dost.

18.07.2020 1 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Musím říct, že nemám ráda překombinovanost a nepravděpodobné děje i závěry, ale u Miniera mi to vůbec nevadí. Série s Martinem je velmi čtivá a napínavá. Tentokrát jsme měli možnost nahlédnout do počátků kariéry Servaze a také trochu do hlubší minulosti. Za mě velmi povedený díl a netrpělivě vyhlížím nějaké rozuzlení s Julianem Hirtmannem tak doufám, že o to nebudeme ochuzeni

23.04.2022 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Tentokrát je kniha rozdělená v na dva samostatné případy nijak si nesouvisející. A já musím říct, že případ ve kterém vystupuje Alex mě místy až štval. Jestli někdo považuje inspektorku Kim za nepříjemnou tak je to opravdu jen slabý odvar Alex. Měla dobrý plán, ale za mě už to bylo trošku překombinované. Kdežto druhá linka související s jiným případem byla super. Vše na sebe krásně navazovalo a po předchozím díle tento hodnotím velmi kladně.

21.04.2023 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhý díl mne osobně bavil méně než ten první. Opět spousta postav a ne tak zajímavý děj, ale celkově se Angela Marsonsová čte dobře a líbí se mi, že kniha není jen o daných případech, ale že se i lehce dostaneme do osobního života hlavní hrdinky Kim.

19.02.2023 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tahle série s Frostem Eastonem je naprosto dokonalá!! Opravdu knihy, které právem nesou název “světový bestseller”!!
Když začnete číst tak nepřestanete až do poslední stránky. Dokonale propracovaná kniha o tom že nikdy nevíte komu smíte a nesmíte věřit. Někdy vás mohou zradit i nejbližší a vy o tom ani netušíte. Prosím pane Freemane, nikdy nepřestávejte psát takové úžasné knihy!!

19.06.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Dlouho jsem čtení Carterových detektivek odolávala a když jsem se nechala zlákat tak bych je nejradši přečetla všechny najednou. Budu se opakovat, ale je to další super kniha. Není to nic pro slabé povahy, ale mě ty zvrácenosti v knihách baví. Má to zápletku, spád a vy letíte jako vítr jen aby jste se dobrali konce.
Carter se svými detektivkami dostal v mém žebříčku oblíbenosti hodně vysoko.
Komu nevadí spousta krve a násilí jděte do toho, nebudete litovat.

25.02.2020 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Přemýšlím co napsat abych se stále neopakovala s hodnocením knih od pana Bryndzy. Moc se mi líbí, že má kniha ten správný napínavý děj i když zrovna netečou potoky krve, nikdo nezabíjí a podobně. Na druhou stranu mi tam přišlo až příliš ALE co se týká předešlého vyšetřování. Co tehdejší vyšetřovatelé mohli udělat a neudělali, na co se mohli více zaměřit a neudělali to atd., ale to by pak asi nevznikl ten správný thriller a ve finále stejně hodnotím 5*, protože je to příjemná jednohubka.

06.06.2023 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tak tohle byl hodně silný příběh. Tahle kniha je přesně taková ta, kterou přečtete a už na ni nikdy nezapomenete..
Je hrozné myslet na to všechno co se tam stalo. Některé věci jsou až neskutečné. Ještě teď malém slzy v očích.
Chtěla bych k tomu napsat více, ale to snad ani nejde. To si člověk musí alespoň přečíst.

16.10.2019 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Druhý díl stejně dobrý a napínavý jako první. Jediná věc mě rozesmála a to konec se Shackem. Každopádně to je maličkost, která knížce na ničem neubírá. Doufám že pan Freeman bude i nadále psát takové super knihy. :-)

06.09.2019 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Všechny knihy od A.Marsons jsou skvělé. Některé mají malé mínusy, ale všechny jsou čtivé. Nijak tomu nebylo ani u tohoto dílu a dávám plný počet *. Téma sekty bylo zajímavé a je smutné vědět, že stačí velmi málo k přesvědčení člověka a ještě v případě, že se nachází v blbé životní situaci.

12.02.2024 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Knize už asi nikdo neodpáře to, že je děj hodně přitažený za vlasy, ale musím říct, že tohle byla skvělá kniha!! Pár prvních stránek se vleklo, ale postupně se můj pohled na knihu měnil a já ji naopak nedala z ruky. Neskutečně dobře promyšlený děj tak abyste byli v neustálém napětí co přijde a museli číst dál. Všechny hlavní postavy mají něco do sebe a všichni mě bavili.
Doufám, že pan Barker z téhle vysoko nasazené laťky nikdy neseskočí.

08.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka jako vždy.. Bryndza to prostě umí a mě to baví.

02.01.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Vidím, že lidi tuhle knihu buď milují a nebo nenávidí. Já se řadím spíše k té první variantě. Netvrdím, že to byla nejlepší kniha od autorky, ale hezky to odsýpalo a to co spoustě lidem vadí - krátké věty. Mě to naopak sedí. Líbila se mi zápletka a celou dobu jsem doufala, že to nebude jen další nudný thriller, ale musím říct, že za mě palec nahoru.

15.04.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Poslední chybějící díl od Cartera. Jako vždy napínavé od začátku do konce. Oceňuji, že konečně v 11 dílu nebyl výčet všech Hunterových super schopností a životních omylů. Ani další.. Jeho knihy jsou prostě legendární a jsem zvědavá jak dlouho ještě vydrží Hunter nesmrtelný

14.12.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Série s Erikou byly lepší, uznávám. Ale stále si Bryndza drží svoji laťku a jeho druhá série s Kate a Tristanem není tak napínavá, zato stále čtivá a svižná. Určitě hodnotím kladně, protože mě knihy velice baví.

29.10.2021 3 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Nevím jak to pan Coben dělá, ale jeho knihy jsou vždycky napínavé. Dokáže zkombinovat nezkombinovatelné a úplně zamotat děj. A to se mi na jeho knihách velmi líbí. Někdy méně znamená více, ale u jeho knih to neplatí. Nejsem fanda témat o sektách, ale tady to všechno krásně zapadlo do sebe. Pro někoho se to možná bude zdát moc a přitažené za vlasy. Ale já jsem spokojená jako ostatně se všemi jeho knihami. Další super příběh a já můžu jen pochválit a doporučit. :)

16.09.2019 5 z 5