DeKo1996 DeKo1996 komentáře u knih

Neznámá pravidla Neznámá pravidla David Morrell

Tohle byla první kniha,kterou jsem od tohoto autora četla a pane bože.. To bylo něco úžasného. Když jsem se začetla, tak jsem nemohla přestat. Úžasný nápad.. Určitě se k ní jednou vrátím..

02.09.2018 5 z 5

Svět zvířátek Svět zvířátek neznámý - neuveden

Krásné pohádky o zvířátkách a navíc i nádherné ilustrace.

04.08.2018 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tuto knihu jsem dostala od spolužáků na střední k narozeninám. Dlouho jsem se k ní nemohla dokopat, ale když jsem ji začala číst, tak se mi hodně líbila. Později jsem zjistila, že má ještě další dvě pokračování. Ty už jsem si dokoupila a někdy se pustím do všech knížek, ať to mám pěkně pohromadě. Doufám, že se mi to bude líbit tak jako tenkrát.

26.07.2018

Nebezpečná minulost Nebezpečná minulost David Morrell

Kniha mě neskutečně bavila. Jakmile jsem začala číst, nemohla jsem přestat a musela jsem ji za každou cenu dočíst co nejdříve.

26.07.2018 5 z 5

Vychovatelka Vychovatelka Hedwig Courths-Mahler

Dobrá knížka. Typická romantika. Téměř od začátku mi bylo jasné, jak to skončí... Ale i tak se mi kniha líbila. Měla jsem ji přečtenou během dvou dnů.

26.07.2018

Strašidlo po telefonu Strašidlo po telefonu Eva Ibbotson

Příjemná dětská kniha, která neurazí.

25.07.2018 5 z 5

Maminko, prosím tě, nepij! Maminko, prosím tě, nepij! Kateřina Havlová

Kniha se mi dobře četla i nečetla. Stránky ubíhaly celkem rychle, ale některé pasáže jsem měla chuť přeskočit. Těžko se některé stránky četly.. Mladá dívka by měla mít bezstarostný život, užívat si s přáteli, prožívat první lásky a celkově si života užívat. Je neuvěřitelně, jaké některé matky dokáží být. Hlavní hrdinka mi byla od začátku sympatická. Obdivovala jsem ji, jak se nevzdávala a bojovala.

25.07.2018 5 z 5

Jak dny jdou Jak dny jdou Kamila Holásková

Kniha se četla velmi dobře, díky krátkým povídkám..
Jen jediné, co mi vadilo bylo, že povídky neměly konce..

06.07.2017 4 z 5

Některé holky ano Některé holky ano Jennifer Dugan

Nádherný LGBTQ+ příběh, který přečtete jedním dechem..
Příběh o dvou dívkách a jejich postupně se vyvíjejícím vztahu. Do rolí hlavních hrdinek jsem se dokázala vcítit, protože něco podobného jsem sama zažila. Kniha ve mě probudila mnoho vzpomínek.

08.05.2022 5 z 5

Doktor nemrava Doktor nemrava Olrik

Super jednohubka.

15.03.2022 3 z 5

Dokonalá past Dokonalá past Bill Clem

Velmi dobře napsaná kniha z lékařského prostředí. Napínavé od začátku do konce. Přečteno na dva zátahy, protože od knížky se prostě nešlo odtrhnout..

24.08.2021 4 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Nádherná dojemná kniha plná citlivých momentů. Nejednou jsem při čtení měla slzy v očích. Tahle autorka prostě umí.

15.06.2021 5 z 5

Hra s panem X Hra s panem X Olrik

Pokud se chce člověk odreagovat a přečíst si něco u čeho nemusí vůbec přemýšlet, pak tohle může být dobrá volba..
Jednoduché, krátké, rychlé..

20.03.2021 1 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Tak tohle byla BOMBA!!
Úžasný závěr celé série. Kniha byla super. Přečetla jsem ji během pár hodin na dva zátahy a to se mi u žádné knihy zatím nestalo.
Byla jsem hodně zvědavá, jak to celé dopadne a jestli to bude mít ten šťastný konec, jako z pohádky...
A musím říct, že jsem maximálně spokojená s tím, jak to skončilo.
Na jednu stranu jsem chtěla vědět, jak to dopadne, ale s každou další stránkou mi docházelo, že to je konec. Že už další dobrodružství Connera a Alex nebude..

08.08.2020 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Opět super díl. Ráda se vracím do dětství k pohádkám.

20.07.2020 5 z 5

Anděl s druhým křídlem Anděl s druhým křídlem Jitka Prokšová

Dobrá kniha. Díky datumům se skvěle orientovalo v textu..
Příběh byl v celku zajímavý.. Jen ten konec jsem čekala trochu jiný..

16.02.2019 4 z 5

Cesmínka a tajemná loď Cesmínka a tajemná loď Gilian Shields

Nádherná kniha o mořských vílách.. Knihu jsem měla přečtenou během chvilky, a i když není určená pro moji věkovou kategorii, tak jsem si ji ráda přečetla a vůbec jsem se nenudila. Občas neuškodí vrátit se s knihami do dětských let..

03.11.2018 5 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Malá útlounká knížečka do kapsy.. I když je tak krátká, tak jsem se při jejím čtení docela i bála.. Tím, že horory vůbec nevyhledávám, tak i tohle pro mě bylo děsivé.. Ale jinak příběh zajímavý. Četla jsem s napětím od začátku do konce.. A přiznám se, že jsem se potom dobrou chvíli nechtěla na žádnou panenku dlouho podívat.

05.09.2018 3 z 5

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Václav Čtvrtek (p)

Jako malá jsem tuto knihu četla několikrát a byla jsem z ní unešená. Někdy si ji určitě přečtu znovu, i když není určena pro mou věkovou kategorii..

02.09.2018 5 z 5

Koťata v kuchyni Koťata v kuchyni Lucy Daniels

Jako malá jsem četla vše,kde byly zvířata. Super kniha. Nic jiného jsem tenkrát ze série nečetla a to možná byla i škoda.

02.09.2018 4 z 5