Dandulka Dandulka komentáře u knih

Střílející abatyše Střílející abatyše Josef Frolík

Velmi syrově napsáno, ale hezký detektivní příběh.

08.06.2012 5 z 5

Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Zuzana Koubková

Velmi obsáhlá kniha a silný příběh.

08.06.2012 5 z 5

Proroctví o apokalypse Proroctví o apokalypse Scott Mariani

Bylo to fajn čtení, napínák až do konce. Je fakt, že hrdina Ben vyšel z každé přestřelky málem jen se škrábancem, ale o tomhle tenhle žánr je, ne?

04.06.2012 5 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Nádherná knížka!!! Malinko možná pro někoho těžší na čtení, ale mě se moc líbila!!! Dlouho jsem ji scháněla, ale stálo to za to!!!!!!

Lovci ztraceného vědění Lovci ztraceného vědění Erich von Däniken

Začíst se do Danikena je vždycky zážitek a poučení, ani tahle knija mě nezklamala.

21.05.2012 5 z 5

Poslední cantilena / Tajemství Tudorovců Poslední cantilena / Tajemství Tudorovců Vlastimil Vondruška

Díky případům pána z Dobronína můžeme nahlédnout do života v 16. století. Miluji tyhle knížky a čekám netrpělivě na další!!!!!

21.05.2012 5 z 5

Velhartické pastorále, Vražda v lázních Velhartické pastorále, Vražda v lázních Vlastimil Vondruška

Je moc hezké, že mezi případy mají aktéři čas i na vlastbí život. Vztah mezi Rozárkou a Petrem........Moc prima čtení...

21.05.2012 5 z 5

Trpké víno / Klášterní kostnice Trpké víno / Klášterní kostnice Vlastimil Vondruška

Skvělé jako všechbo, co napíše pan Vondruška. Jsem jeho velká fanynka!!!!!!

21.05.2012 5 z 5

Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Vlastimil Vondruška

Další případy důvtipného pána z Dobronína..... Moc hezky se to čte a moc se těším na každý další díl.

Vrazi z dobré rodiny Vrazi z dobré rodiny Václav Pavel Borovička

Tato kniha mě dost zklamala, čekala jsem něco lepšího. Jak se říká, není to ono.

19.05.2012 2 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Možná moc zdlouhavé, ale jinak hezké.

Sekty satanských bohů Sekty satanských bohů Václav Pavel Borovička

Moc se mi líbilo zpracování nelehkých témat. Lidé touží po blízkosti druhých a po pochopení a tím jsou zranitelní....Jsou i tací, kteří toho dokáží využít, jak je vidět v této knize.

Omen: Ďáblovo znamení Omen: Ďáblovo znamení David Seltzer

Už je to dlouho, co jsem ji četla, ale pamatuji si, že to byl velmi silný zážitek!!!!!! Film byl taky skvělý.

18.05.2012 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Klasika o generacích artistů, klaunů a krotitelů..... Povedl se i seriál.

Zdivočelá země / Aukce Zdivočelá země / Aukce Jiří Stránský

Seriál mě až tak moc nezaujal, je moc dlouhý, zato kniha je skvělá.....

Templáři Templáři Piers Paul Read

Myslela jsem si, že toho vím o Remplářích hodně, ale tahle kniha mě přesvědčila, že to tak není ani zdaleka!!!!!!

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Skvělé čtení a spousta fotek! Moc doporučuji na špatnou náladu jako lék.

18.05.2012 5 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Moje dětství! Moc ráda jsem poslouchala svou babičku, když nám dětem z ní četla na dobrou noc.

18.05.2012 5 z 5

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni Václav Čtvrtek (p)

Stázka, Kuba, vodníci, víla.....Moc jsem měla tuhle knížku ráda. Nakonec z ní udělali i večerníček a musím říct, že se jim povedl!

18.05.2012

O hajném Robátkovi (leporelo) O hajném Robátkovi (leporelo) Václav Čtvrtek (p)

Schovávám tuhle knihu doma jako poklad. Mám v ní razítko ze Zlaté uličky, už je to 30 let........