daasa daasa komentáře u knih

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Já ji přečetla jedním dechem a autorku svým způsobem umím pochopit. Její knížky ostatní knížky jsem četla, některé mne nadchly, jiné méně. Tuto jsem četla po dlouhé době a s mírným despektem v začátku, to pro její obraz v mediích. Ale kniha mne strhla. Paní Irena má moje sympatie, ale chápu i druhou stranu.

14.04.2013 4 z 5

Rychle a bezbolestně Rychle a bezbolestně Markéta Dočekalová

Knihu jsem četla na doporučení. Četla jsem ji téměř jedním dechem, tak moc mne pohltila a vtáhla do děje. Moc doporučuji, je dobré zamyslet se nad uspěchaným konzumním životem. Tato kniha k tomu přímo vybízí. Výborná.

04.03.2013 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Četla jsem jedním dechem, nesympatická postava pro mě byla jen jedna (Alice), jinak prima....oddychovka..pěkné, postavy Radka skvěle vylíčila...mně se to líbilo...a konec neberu jako otevřený...co mělo se vyřešilo...

07.09.2017 4 z 5

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Mně se kniha líbila, i když jsem asi jediná, koho neiritovala hlavní hrdinka. Kniha je jiná, než ostatní od Coelha, ale připadala mi nesmírně čtivá, přečetla jsem ji za pár dní. Typická pro Coelha je až v závěru. Jinak je to zamyšlení nad životem, láskou, smyslem života....a nechybí i ta moudra. Nuda to nebyla vůbec, já četla téměř jedním dechem.

29.09.2015 4 z 5

Po povrchu Po povrchu Tomáš Třeštík

Mě to moc nebavilo... Možná protože mě ani nebaví moc Tomáš Třeštík. Knihy jeho tatínka a jeho (zatím) manželky jsou krásnější a zajímavější... Tady furt ten pocit povrchu mám. I když jsem se občas zasmála a kniha je psána lehce a čtivě, nestrhla mne. To filmy maminky rozhodně ano.

23.10.2021 2 z 5

Něco za něco Něco za něco Markéta Dočekalová

Čtivá kniha, četla jsem ji na dovolené a nestěžuji si. Některé zápletky byly předpokládatelné, ale určitě kniha neurazí, ale znovu bych ji určitě nečetla.

04.03.2013 3 z 5