Čtenářka025 Čtenářka025 komentáře u knih

Líbí se mi snaha o pohled obou stran a zahrnutí více souvislostí z tehdejšího dění, než je možné se dočíst v běžných učebnicích.

15.01.2020 4 z 5

Krajiny vnitřní a vnější Krajiny vnitřní a vnější Václav Cílek

Přidám se v tom směru, že první polovina je opravdu trošku nesourodá, témata spolu téměř nesouvisí, přesto je to zajímavé. Jen jsem musela změnit "režim čtení" a číst to jako samostatné články. Nicméně líbí se mi a přečtu si i další knihy pana Cílka.

21.05.2021 4 z 5

Doporučuji, pro mě nové informace podané zajímavým způsobem.

15.01.2020 5 z 5

Informační detox Informační detox Michaela Dombrovská

Kniha se mi dobře četla a zaujala svou praktičností. V téhle uspěchané době je prima mít něco takto v kostce sesumírované s jednoduchými a praktickými tipy. Zároveň to uleví od přílišných informací. Určitě se k ní budu vracet.

25.05.2021 5 z 5

Pravidla pozitivního sobectví Pravidla pozitivního sobectví Michaela Dombrovská

Líbila se mi, je příjemně strukturovaná, dobře se čte a inspiruje jemným způsobem.

15.01.2020 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

První půlka docela zdlouhavá, než našli správnou učitelku. Ale celkově prima, dobře napojené na první díl a hezky začlěněné do historických souvislostí.

15.01.2020