Core83 Core83 komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Nevím no, přijde mi to průměrné. Oproti mistrovi Kulhánkovi to není zdaleka tak nápadité, spíš jako něco, co by napsal nějaký patnáctiletý Kulhánkův fanoušek. Hrozně se to snaží být cool a tak, ale autor na to asi objektivně nemá. Snaží se, to se mu musí nechat, nicméně celé je to takové dětinské, jak už tu někdo psal, postavy jsou většinou neprůstřelné, ačkoli má být prostředí hrozně drsné a všichni si prý dělají co chtějí, tak tu holku co ji pořád hlavní hrdina zachraňuje nikdy nikdo neznásilní, protože přece ta musí být neposkvrněná... No je to prostě takové dětsky naivní, ta drsnost je hrozně hraná a přehrávaná a ve skutečnosti ten svět funguje jak počítačová hra a postupně máte pocit, že hrdinům vlastně žádné reálné nebezpečí nehrozí. Možná dám šanci ještě dalšímu dílu jestli se to nezlepší, ale celkově ten hype moc nechápu.

Jinak lidi, vzbuďte se, Kotleta nemá žádnou křišťálovou kouli, napasl tu knihu v roce 2016, ruská invaze na Ukrajinu začala v roce 2014, jediné co udělal je to, že si představil, že se ta invaze posunula do skutečné otevřené války, což v roce 2014 skutečně reálně hrozilo. Trochu odstupu.

19.06.2023 3 z 5