Channach Channach komentáře u knih

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Moc se mi líbí, že tady dává nízké hodnocení někdo, kdo knihu zřejmě nečetl - jsou tu dvě podezřele stejná hodnocení o Bradym, který je prostě aspoň upřímný, a o holce jménem Julia, co neví, co chce.

Přitom v českém překladu vystupují Brad a Julie.

Má tohle někdo zapotřebí?

15.06.2022

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Naprostou l famózní a velkolepé. Plné nečekaných zvratů.

Jestli celou sérii paní Stehlíková dotáhne do zdárného konce tak, jak to má rozehrané, tak nás všechny posadí na prdel.

PS: prosím, ať to Netflix natočí. ️

27.05.2021 5 z 5

Prasátko Lanýž Prasátko Lanýž Helen Peters

Dcerka (5 let) si příběh zamilovala.

25.06.2020 5 z 5

Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra Rachael Anderson

Romantická oddechovka, více v mé recenzi v záložkách.

01.06.2020 4 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Jako z pera Jane Austenové, moc se mi líbila... více v mé recenzi v záložkách.

24.05.2020 4 z 5

Cizinec z moře Cizinec z moře Winston Graham

Winstone, ty lišáku starej, ty to pořád umíš.

18.05.2020 5 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

Nutně potřebuji další díl!!!

08.07.2019 5 z 5

Běsnící příboj Běsnící příboj Winston Graham

Naprosto boží!
Kterak mě Winston Graham dvakrát rozebral se můžete dočíst v mé recenzi v záložkách.

29.05.2019 5 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Dynastie v přímém přenosu. Více v mé recenzi na linku v záložkách.

16.11.2018 4 z 5

Čtyři labutě Čtyři labutě Winston Graham

Do děje skáčeme rovnýma nohama a já jsem si čtení opravdu užila. Více v mé recenzi v záložkách.

08.11.2018 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Nejlepší byl sice první díl, ale tento se mi taky velmi líbil.

Temnyj je prostě, prostě... nejlepší.

Nikolaj taky super. Vrhám se na Šest vran a má recenze je v záložkách na serveru Chrudimka.cz

30.07.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Konečně jsme dočetly. Rodiče i děti si určitě svoje najdou.

Dcerku (3roky) nejvíc bavil začátek s beránkem a pak kousek s liškou a studnou na Zemi. Cestování po planetách ji moc nebavilo, tak jsme mezitím přečetli i s taťkou dvě pohádkové knihy od Erbena, jednu Němcovou, Perníkovou chaloupku, Kubulu a Kubu Kubikulu a začali jsme Milneho Medvídka Pú.

09.07.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krása... nečekala jsem, že budu tolikrát brečet. Více v mé recenzi v záložkách.

25.06.2018 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Jen málokdy vybuchnu smíchy už při věnování. Brodi, Cynthii a Jodi se to však povedlo. Tuto čtyř set stránkovou jednohubku jsem slupla za dva dny. Pohled ztřeštěných autorek na tudorovskou Anglii, kde se polovina obyvatel dokáže měnit ve zvíře, mě naprosto uchvátil a pobavil. Dámy mají neotřelý styl psaní, často vstupují jako vypravěčky do děje, aby čtenáře vzdělaly, postrašily či jen pobavily.

Více v mé recenzi v záložkách - server Chrudimka.cz

08.06.2018 4 z 5

Vůně Francie Vůně Francie Amanda Hampson

Očekávala jsem lehký, voňavý románek, který by byl jako lehoučká letní jednohubka. Dostala jsem něco úplně jiného. Román Amandy Hamspon v sobě kloubí malebnost Francie, lahodné vůně a luxus s krutostí a maskou anglické smetánky i pohnutými osudy lidí, kteří přežili ne jednu, ale dvě světové války.
Více v mé recenzi v záložkách.

08.06.2018 4 z 5

Zatmění Zatmění Winston Graham

Pan Graham se v Zatmění hodně věnuje vedlejším postavám starým i novým, což je na jednu stranu dobře, protože obyvatelé Nampary jsou tak v relativním bezpečí a klid si po bouři minulých dílů zaslouží. Věnuje se tedy hodně vedlejším postavám - starým i novým. A konec mě prostě... šokoval. Já nejdříve čtu knihu, než si pustím seriál, takže čekám na Čtyři labutě a buším na vrata třetí série. Více v mé recenzi v záložkách.

18.05.2018 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Kdybych to neviděla na vlastní oči, neuvěřím, že příběh Devět dní vzešel z českého pera. Jedná se debut talentované, mladé autorky Zuzany Strachotové. Z pohledu do Sabrie (a naší možné budoucnosti) mně běhá mráz po zádech. Neskutečná brutalita pod rouškou ctnosti, bezcitnost tam, kde by měl být cit. Dala bych 4,5*. Více v recenzi v záložkách - Chrudimka.cz.

12.03.2018 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Zatím nejlepší díl! A jsem navnaděná na pokračování. Nečekala jsem, že by mi měl třetí díl série Ravenelovi mnoho co nabídnout. Byla jsem vedle jak ta jedle. Více v mé recenzi v záložkách.

23.02.2018 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Kniha je velmi milá a humornější než první díl. Dočetla jsem ji s příjemným pocitem a úsměvem ve tváři. Má úžasný rozjezd a skvělý spád. Více v mé recenzi v záložkách.

21.01.2018 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Báječná oddechovka pro chvíle pohody, propršené dny, pro chvíle s chřipkou pod peřinou s čajem s medem či zasněžené večery u hořícího krbu se sklenou vína. Více v mé recenzi v záložkách - Chrudimka.cz.

11.01.2018 4 z 5