cernydrak cernydrak komentáře u knih

Domácí přírodní lékárna Domácí přírodní lékárna Jadwiga Górnicka

Skvělá kniha. Jen nechápu, proč ji lidé nechtějí kupovat. Nevědí, o co přicházejí.

Magie tichomořských šamanů Magie tichomořských šamanů Scott Cunningham

Život Hawaie je věru fascinující. Tato kniha obsahuje mnoho informací o hawaiském šamanství.

19.10.2018 5 z 5

Magie země - Techniky přírodní magie Magie země - Techniky přírodní magie Scott Cunningham

Nejlepší kniha na téma přírodní magie a čarodějnictví.

19.10.2018 5 z 5

Utajená magie: Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků Utajená magie: Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků Ruth Clydesdale

Kniha plná zajímavých informací. Člověk se v ní lecco dozví.

19.10.2018 4 z 5

O druidských nápojích a čarodějném bejlí O druidských nápojích a čarodějném bejlí Stefan Haag

Velmi obohacující kniha, zvlášť pro ty, kteří se věnují bylinkářskému umění.

Bestiář Bestiář Luboš Antonín

Kniha je to dobrá, ale problém je, že je hrozně nepřehledná. Čekal jsem, že budou jednotliví bájní tvorové abecedně řazeni, ale v této knize jsou všichni tvorové popsáni v soustavném textu. Dost blbě se v ní hledá.

19.10.2018 3 z 5

Legendy: Draci Legendy: Draci Jakub D. Kočí

Tahle kniha mi dala jasně najevo, že já nemám povídkové knihy rád. Neumím se do toho vžít, v některých povídkách bylo obrovské množství informací vyjádřeno na malém prostoru a měl jsem problém se v tom orientovat. Knihu nemám dočtenou - jsem zhruba v polovině. Už se tím snažím prokousat rok.

19.10.2018 3 z 5

Některé povídky byly slabší, ale jiné mnohdy ponechaly rozum stát.

19.10.2018 4 z 5