cernydrak cernydrak komentáře u knih

Mystika pro samouky: praktická duchovní cvičení Mystika pro samouky: praktická duchovní cvičení Milan Michael Horák

Kniha vhodná pro zaryté křesťany, kteří Boha vnímají jako materiální na oblacích bydlící bytost.

Kyvadlo - jak ho používat Kyvadlo - jak ho používat Susanne Peymann

Kniha mi vůbec nesedla. Prezentuje tuto věšteckou metodu jako něco složitého a komplikovaného.

19.10.2018 1 z 5

Život a dílo zakladatelky teosofického hnutí Život a dílo zakladatelky teosofického hnutí Helena Petrovna Blavatská (p)

Ta žena vedla vskutku zajímavý život.

Energie země Energie země Scott Cunningham

Tato kniha je úžasná, ale raději mám vydání od GRADY.

19.10.2018 4 z 5

Kniha kouzel, zaříkadel a čar pro moderní dívky Kniha kouzel, zaříkadel a čar pro moderní dívky Deborah Gray

Kouzla jsou to celkem zajímavá.

19.10.2018 3 z 5

Praktická sigilická magie Praktická sigilická magie Frater V∴D∴ (p)

Kvalita.

Cesta čarodějky Cesta čarodějky Ly de Angeles

Moc složité. Nesedla mi.

19.10.2018 2 z 5

Velká kniha horoskopů pro vaše dítě Velká kniha horoskopů pro vaše dítě Dagmar Kludská

Opravdu skvělá kniha a nejen o dětech a pro děti. Popis mého znamení ke mně zcela sedl.

Kniha znamení Kniha znamení Rudolf Koch

Symboly jsou pěkné, ale na konci knihy je falešná informace. Runy rozhodně nepocházejí od Gótů.

Runy Runy Bernard King

Asi nejlepší kniha o runách.

Astrální projekce Astrální projekce Robert S. Peterson

Cenné zkušenosti z oblasti astrálního cestování.

Věštírna Heleny Růžičkové Věštírna Heleny Růžičkové Helena Růžičková

Kniha naprosto skvělá. Je v ní dost informací a přečetl jsem ji jedním dechem.

19.10.2018 5 z 5

Elementální magie - Čarodějové živlů Elementální magie - Čarodějové živlů Tammy Sullivan

Zajímavá kniha, která nabízí bohaté informace o čtyřech elementech, živelných bytostech a charakterech lidí pod vládou živlů.

Keltská magie sexu Keltská magie sexu Jon G. Hughes

Nic moc. S kelty to má nulovou spojitost - alespoň takový z toho mám dojem. Podle mě tam to slovo "Keltská" je jen pro zvýšení prodejnosti.

19.10.2018 1 z 5

Léčivá síla druidů Léčivá síla druidů Aljoscha A. Schwarz

Tato technika mě tehdy zaujala, dnes jsem však spíše přesvědčen, že se jedná o jeden dobře vymyšlený románek. Nicméně, počtení je to zábavné.

19.10.2018 2 z 5

Magický herbář Magický herbář Petra Neomillnerová

Výborná knížečka!

Čarodějnický slabikář Čarodějnický slabikář Marcela Košanová

Je to pěkná kniha, srozumitelně napsaná, je v ní základ magie a to se mi na ní líbí. Člověk si s ní vystačí, pokud se magii chce věnovat jen volno časově.

Škola čarodějnictví Škola čarodějnictví Debbe Tompkins

Tato kniha mi na počátku mé cesty totálně dovrtala hlavu. Je plná cvičení, které akorát svazují a tvoří pouta.

19.10.2018 odpad!

Ottova encyklopedie hub Ottova encyklopedie hub Ladislav Hagara

Tolik informací a přesto v jedné jediné knize. To se jen tak nevidí.