Cernakocka09 Cernakocka09 komentáře u knih

Inkoust, kov a sklo Inkoust, kov a sklo Gwendolyn Clare

Knížka mě hrozně bavila a líbilo se mi jak se Elsa ptá ostatních na věci které jsou pro ně normální ale ona to nechápe. Celou dobu čekám kdy se objeví další díl ale pořád nic, tak doufám že to bude brzo už se nemůžu dočkat!!!

07.02.2021 5 z 5

Tajemství hotelu Winterhouse Tajemství hotelu Winterhouse Ben Guterson

Kniha se mi líbila víc než první díl, asi proto, že tam bylo více záhad než minule. Pustila jsem spolu s Alžbětou a Freddym ale trochu mě děsila paní Vesperová, hlavně to že se zjevila na místě kde byste to nečekali.

07.02.2021 5 z 5

Lexikon správné holky Lexikon správné holky Petra Fantová

Knížka se mi hodně líbila a jsou v ní rady a tipy které se vždycky hodí. Líbily se mi taky příběhy vyprávěné „průvodkyněmi knihou“. Jsou tam také zajímavé informace a testy které pobaví i poradí.

28.09.2021 5 z 5

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

(SPOILER) Tak to bylo super! Knížky od Breziny mám ráda, ale tohle bylo něco. To kdo Katii sleduje jsem uhodla hned jak to její rodiče zmínili. Bylo mi líto Mortimera, který Katie zachránil, ale život jde dál. Škoda je že Katie na konci musí odjet zrovna když mi přišlo že jim to s Mingem začíná klapat. Těším se na další díl.

26.04.2021 4 z 5

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

No mně osobně se to líbilo jenom Rhen byl trochu jiný. Ale ze strachu dělají lidé různé věci. A jsem ráda že Grey se otevřel. Rhen mě sice na konci zklamal ale co.
A teď kvůli Greyovi používám "sakra pes". :-D

26.02.2021 4 z 5

Nejtajnější  přání Nejtajnější přání Nele Neuhaus

Mám dané že to právě čtu ale pravda je že jsem to četla již 5krát! Mám ráda koně takže jsem se rozhodla vyzkoušet tuto knihu. Hrozně super! Vždycky ks z nadšením očekávala další díl, a teď mám celou sérii !!! Rozhodně doporučuji ;-)

08.02.2021 5 z 5