CarinAranda CarinAranda komentáře u knih

Superman Nespoutaný: Kniha první Superman Nespoutaný: Kniha první Scott Snyder

Za mě v pohodě komiks, zabavil i mě (a to jsem holka : )).

Noc oživlých mumií Noc oživlých mumií Thomas Brezina

Tahle kniha byla také dobrá, ale není to úplně TOP. Ale určitě doporučuji.

Kluk ze záhrobí Kluk ze záhrobí Thomas Brezina

Myslím si, že i tahle kniha se velmi povedla. Určitě doporučuji!

Dům příšer Dům příšer Thomas Brezina

Klub záhad je naprosto úžasná série knih. Tuto jsem si půjčila od kamarádky a za jeden den jsem ji měla přečtenou. Je napínavá, dobrodružná a celkem strašidelná. Určitě doporučuji!

05.06.2020 5 z 5

Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft Kirsten Kearney

Dostala jsem tuto knihu k Vánocům, tvářila se jako velmi dobrá příručka. Ale potom mě trochu zklamala...
Na začátku vás seznámí s knihou, MC, Notchem, bloky, módy a základy. Poté následuje "jak postavit dům"-základy, zdi, podlaha, okna a střecha. A na zbylých stránkách jsou projekty (stavby) různých společností, vždy uvedeny základní informace např. název, autor atd. Skoro vždy jsou k dané stavbě přiloženy návody a tipy, ale většinou, ne podrobně a s texture packy-potom se moc nevyznáte v blocích. To mi na knížce dost vadí. Jinak jako prohlížení a trocha stavění ideální.
4⭐⭐⭐⭐

Minecraft  ročenka 2018 Minecraft ročenka 2018 Stephanie Milton

Ročenka 2018 není jako příručky. Je to shrnutí roku 2018 s příspěvky vývojářů z Mojangu, proto pro někoho nudné. Na druhou stranu chápu, nedozvíte se toho moc o hře, jako takové.
V knize najdete výbavu dobrodruha, jak na adventure mode, ukázky z miniher a světů, různé výzvy, Story Mode, záběry z MINECONU 2016 v Kalifornii, exkluzivní rozhovor a spoustu dalšího...! Zábavné pro opravdové nadšence Minecraftu a komunity.

Škola kreslení a malování Škola kreslení a malování Victor Ambrus

Úžasná knížka pro začátečníky i pokročilé. Spusta rad, tipů a nápadů. Často podle ní kreslím a ráda v ní listuji. Velmi jsem si tuto knihu oblíbila.

05.06.2020 5 z 5

Lidské tělo - Orgány, tělní systémy, funkce Lidské tělo - Orgány, tělní systémy, funkce kolektiv autorů

Zakoupila jsem v Lidlu. Skvělá encyklopedie o těle člověka-hodí se pro děti i dospělé.

05.06.2020 4 z 5

Dinosauři – Fascinující svět pravěkých obrů Dinosauři – Fascinující svět pravěkých obrů Veronica Ross

Mám velmi ráda dinosaury a chci o nich zjistit vše : )! Tahle encyklopedie mi velmi pomohla v hledání informací. Určitě všem doporučuji.

Evoluce není revoluce Evoluce není revoluce Robert Winston

Velmi zajímavá, obsáhlá a propracovaná knížka. Najdete zde skoro všechno-od hledání odpovědí, přes Charlese Darwina, až po genetiku a evoluci. Na mě někdy až moc informací : ). Za mě vhodné pro děti i dospělé.

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Stavitelská příručka Minecraft - Stavitelská příručka kolektiv autorů

Stavitelská příručka je za mě OK. Pěkné nápady, dobře popsané. Určitě se hodí jako inspirace, lze zakoupit i v balení po čtyřech. (přežití, redstone,atd.)
Pro nadšence Minecraftu bych doporučovala novější verzi příručky, protože tato není aktuální, nejsou zde včely, upgrade na oceán a na vesničany a další...

05.06.2020 3 z 5

Království divoké přírody Království divoké přírody kolektiv autorů

Dostala jsem jako dárek k předplatnému časopisu ABC a jsem velice nadšená! Nádherná knížka! Úžasné obrázky, užitečné informace o zvířatech-jak o savcích, tak i o ptácích, plazích, obojživelnících i bezobratlých živočichů. Najdete zde i inspiraci k projektům a přednáškám.
Určitě doporučuji všem nadšencům zvířat a přírody.