Burakove maslo Burakove maslo komentáře u knih

Hobbit Hobbit J. R. R. Tolkien

Knihu jsem četla jedním dechem, autor mě dokázál vtáhnout do krás a nástrah Středozemě. Lituji,že jsem ji nepřečetla už dříve. Musím se Tolkienovi omluvit, že jsem ho tak dlouho zanedbávala!

28.12.2014 5 z 5

Malý Mikuláš Malý Mikuláš René Goscinny

Jedna z nejlepších knížek pro děti:-)

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Krásná kniha,fascinující příběh,patří mezi mé nejoblíbenější :-)

03.01.2013 5 z 5

Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Mike Rohde

Kniha je krásně graficky zpracová! Její obsahová stránka mě tolik nenadchla, nepřinesla mnoho nových informacích, bohužel ještě méně informacích, které bych mohla dopravdy využít. I tak jsem opravdu ráda, že jsem si jí přečetla.

10.04.2016 3 z 5

Ariel – malá mořská víla Ariel – malá mořská víla Walt Disney

Tuto knížku doopravdy zbožňuji. Často po ní sahám,když jsem smutná nebo ve stresu. Příběh je kouzelný a jsem opravdu ráda, že vše dopadne dobře! :-)

15.03.2016 5 z 5

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek! I dnes si jí ráda přečtu nebo jen prolistuji.

15.03.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha mě ze začátku příliš nebavila,ale pak se pro mě stala drogou! Je to opravdu velmi dobře napsaná detektivka.

28.03.2014 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Jedna z mých nejoblíbenějsích knih.Zprvu jsem ji četla sice kvůli Šifře,ale nakonec ji (alespon u mě) překonala...