Brozik Brozik komentáře u knih

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Novodobý nástupce Jiřího Kulhánka a Miroslava Žambocha, i když do pánů mistrů české sci-fi a fantasy má ještě daleko. Autor skvěle vyniká v psychologii postav a vykreslení danné scény, ale občas mi přijde zápletka moc jednoduchá ať už u prvního či druhého díla.

28.09.2013 5 z 5

Irvin D. Yalom - O psychoterapii a lidském bytí Irvin D. Yalom - O psychoterapii a lidském bytí Ruthellen Josselson

Příjemné počtení o současném nejlepším autorovi psychoterapeutických románů a naučných knih. Povinnost pro všechny, kteří mají rádi Yaloma nebo se zajímají o psychoterapii ať už z pohledu klienta či pracovníka.

28.09.2013 5 z 5

Psychologie Psychologie Rita L. Atkinson

Asi největší a nejobsáhlejší základní učebnice psychologie co kdy byla napsána. :-)

06.02.2012 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Druhý díl této poutavé série mě trochu zklamal. Po prvním dílu jsem byl nabitý a čekal jsem co přijde. Některé pasáže knihy mi přišly zbytečné a nicneříkající, celkový dojem nic moc.

05.02.2012 2 z 5

Hora hoře Hora hoře Samuel Shem (p)

Velmi pravdivý a realistický náhled na Psychiatrickou léčebnu v USA.

05.02.2012 4 z 5

Úvod do psychoterapie Úvod do psychoterapie Jan Vymětal

Pro všechny co se zajímájí, nebo studují psychoterapii.

05.02.2012 3 z 5

Den draka Den draka Richard A. Knaak

Moc mě to nepotěšilo, čekal jsem do té knihy trochu více. Kdybych nikdy nehrál hru, tak bych to hned odložil zase do poličky.

05.02.2012 2 z 5

Artemis Fowl Artemis Fowl Eoin Colfer

Pěkná kniha, příjemné oddechové čtení, i když už je to nějaký pátek co jsem to jako mladík četl :-)

05.02.2012 3 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Pro náctileté, jak dělané. Pamatuji si, jak jsem ji pod lavicí v 9. třídě hltal jedním dechem :D To byli časy :-)

05.02.2012 4 z 5

Skupinová psychoterapie v praxi Skupinová psychoterapie v praxi Stanislav Kratochvíl

Základní příručka pro skupinové psychoterapeuty.

05.02.2012 5 z 5

Základy psychoterapie Základy psychoterapie Stanislav Kratochvíl

Skvělá kniha pro začínají terapeuty a studenty všech humanitních oborů. :-)

05.02.2012 5 z 5