Booklover*** Booklover*** komentáře u knih

Dědic trůnu Dědic trůnu Nariana Noverová

Opet kniha s krasnym obalem...tento druhy dil je malinko obsahlejsi, ale cetl se dobre. Velke plus jsou kratke kapitoly a volny nenuceny styl psani. V knize nechybi napeti, eroticke chvilky ani necekane zvraty. Cely dej se mi odehraval pred ocima a ja opet nedokazala knihu jen tak odlozit. Urcite stoji za precteni.

31.10.2023 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Nariana Noverová

Nedavno jsem objevila tuhle prvotinu mlade zacinajici spisovatelky. Zanr fantasy jsem v rukou drzela po prve a byla velice mile prekvapena. Trosku mi na zacatku trvalo se zacist,ale pak to dostalo spad a ja opravdu chtela vedet,jak to vsechno dopadne. Knihu jsem precetla na jeden zatah a uz se tesim na druhy dil...a ten hezky obal uz je jen tresnicka na dortu.
Takze,kdo ma rad fantasy nebo chce udelat jen nejakou zmenu,jako ja...urcite doporucuji.

28.10.2023 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Nariana Noverová

Proklety princ - posledni dil trilogie - to byla pecka! ...sila rodiny v boji proti temnym silam je neprekonatelna...opet velice barvite popsany dej i postavy stylem, ktery je pro autorku vlastni.
Kniha se cetla dobre. Dej ubihal plynule, mel spad, chvilky napeti stridaly chvile milostne a nekdy dokazal hodne prekvapit. A do tretice opet krasny obal. Urcite doporucuji.

10.05.2024 5 z 5