blackstorm666 blackstorm666 komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak tohle je to nejdrsnější co jsem kdy četl.Naprostá špička!To je tak napínavý,ž se těším,až se opět začtu,hlavně večer před spaním:-)Ještěže nemám chytrej telefon:-)

25.06.2020 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Ze začátku jsem se nudil,ale pak to začalo nabírat grády.Velice povedený thriller,od autora můj druhý.Asi se musím podívat na jeho další knihy,jsem maximálně spokojen.

07.11.2020 5 z 5

Boží pěst Boží pěst Frederick Forsyth

Výborná kniha.Popis začátku války je dokonalý.Zaujalo mě to tak,že jsem si začal vyhledávat fakta o všem,co se dělo.Kniha se mi líbila natolik,že se k ní po nějaké době opět vrátím.

24.01.2021

Anděl zkázy Anděl zkázy Robert Crais

Dobře napsaný krimithriller.Není nouze o napětí,velice zajímavý děj a skvělý konec.Doporučuji všema deseti(žádný prst mi nechybí,s bombičkama si nehraju:-) )

14.10.2020 5 z 5

Křídla v boji Křídla v boji Alexandr Ivanovič Pokryškin

Velice zajímavá kniha o jednom z nejlepších válečných pilotů v Sovětském svazu.Pro mně jako příznivce letectví ukazuje život ve válce,bojové nasazení,typy letadel...Propaganda šla mimo mně,zajímalo mě jen letectví.

16.09.2020 3 z 5

Nejhorší obavy Nejhorší obavy Tom Clancy

Solidní napínavé čtení.Mnohem lepší než film.Velmi zajímavý popis jaderné exploze.

16.09.2020 4 z 5

Encyklopedie letadel světa Encyklopedie letadel světa David Donald

Pro mně bible letectví.U každého typu stručná historie,technické údaje,fotografie...Co víc si může fanoušek letectví přát.

16.09.2020 5 z 5

Noční pád Noční pád Nelson DeMille

Taková oddychovka,dobře se to čte.A John Corey,jeho smysl pro humor mě baví.

16.09.2020 3 z 5