Betti Betti komentáře u knih

Roselle - Pes, ktorý ma zachránil Roselle - Pes, ktorý ma zachránil Michael Hingson

Dechberoucí příběh nevidomého muže, kterému se ve spolupráci s jeho vodícím psem podařilo uniknout z budovy Světového obchodního centra během události 11. září 2001. Číst o tomto útoku z pohledu člověka, který v budově pracoval, mi dalo mnohem lepší představu o celé situaci, než jakou jsem měla předtím. Roselle se zachovala jako opravdová hrdinka, která si zaslouží vaši pozornost.

27.08.2021 5 z 5

Zvěrolékař stále v ZOO Zvěrolékař stále v ZOO Petr Skalka

Skvělé pokračování povídek z Ústecké ZOO. Kniha byla zase naplněna spoustou zajímavých příhod od zvířat všeho druhu. Dozvěděla jsem se nové informace o zvířatech. Povídky byly též obohaceny fotografiemi.

20.08.2021 5 z 5

Tara - Teriérka, která obeplula svět Tara - Teriérka, která obeplula svět Rosemary Forrester

Skvělý cestopis manželů s Jack Russellem terierérem Tarou. V průběhu jejich dlouhé cesty z Jižní Ameriky přes Austrálii, Indonésii až do jižní Afriky se seznamujeme se spoustou navštívených ostrovů, kde zakotvují. Vždy se dozvíme spoustu informací a zajímavostí o místních zvyklostí a kultuře. Cestovat s pejskem na palubě způsobovalo hodně krát komplikace, ale jinak, si myslím, že Tara měla skvělý život, který si užila až do konce.

08.08.2021 5 z 5

Co se přihodilo zvěrolékaři Co se přihodilo zvěrolékaři Pavol Fabian

Skvělá kniha od slovenského veterináře, jehož příběhy byly velmi čtivé. Bylo zajímavé pozorovat, jakými situacemi se musí zvěrolékaři vypořádat. Také se potvrdilo (jako z vícero veterinárních knih), že nejtěžší část práce veterináře, je spolupráce s lidmi, nikoli se zvířaty.

09.07.2021 5 z 5

Rozvrácená smečka Rozvrácená smečka Erin Hunter

Příběh se týkal zvířat Afriky a odehrávalo se to na africké savaně. Kniha byla plná dobrodružství, ale nechyběly i smutné části. Skončilo to otevřeně, tak se těším na pokračování.

21.02.2024 5 z 5