Beriynka Beriynka komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc krásný příběh, určitě se k němu ještě někdy vrátím.

28.10.2020 5 z 5

HP je srdcovka ❤️ Čtu již po několikáté, ale tentokrát poprvé ilustrované vydání a řeknu Vám - Je to nádhera!!!

22.09.2020 5 z 5

Vídeňský sen Vídeňský sen Vlastimil Vondruška

Ani druhy díl nezklamal! Miluji příběhy obyčejných lidí z dávných dob.

17.12.2020 5 z 5

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

Kniha se četla úplně sama a už se nemohu dočkat, až se vrhnu na další díl.

19.11.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha se četla úplně sama, čekala jsem oddechovku a taky se dočkala. Často jsem se zasmála, ale byly i smutné chvilky k zamyšlení.

31.08.2020 5 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Další skvělá kniha tohoto úžasného spisovatele! Už se těším, jak si po letech opět přečtu i ostatní díly.
Historicky roman + Follett = zaručený úspěch

13.04.2021 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Četla jsem na základě doporučení v obchodě a nelituji. Celá série porodní báby se mi moc líbila a doporučila bych ji každému, koho láká období středověku.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Čekala jsem možná o malinko víc, ale jinak pohodové odpočinkové čtení.

22.09.2020 4 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

24.08.2020 4 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Knížka mě bohužel nijak neobohatila, ale na druhou stranu se na rozdíl od jiných dala dočíst až do konce

05.11.2020 2 z 5