Beheregis Beheregis komentáře u knih

Broučci Broučci Jan Karafiát

Kniha mého dětství na kterou vždycky budu vzpomínat s nostalgii. Překrásná a poutavá dětská knížka. Pro věřící rodiny určitě top jednička ke čtení na dobrou noc. Sama jsem se k ní ráda vrátila a četla ještě jednou po letech.

10.07.2022 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Pěkný příběh, postavy o silném charakteru. Někdy sice dělají nesmyslné věci ale jinak super.

16.03.2022 5 z 5

Oddělené ložnice Oddělené ložnice La Vyrle Spencer

Je to dobré, hlavní hrdinka si ze svého dětství nese chmury, které musí překonat, velmi mě překvapila změna její osobnosti na konci knížky. Celkově vztah hlavních hrdinů je velmi bojovný občas. Jinak se mi to ale moc líbilo. Jen se mohli trochu rychleji dohodnout.

30.05.2023 4 z 5

Případ zlověstných kytic Případ zlověstných kytic Nancy Springer

Pohodové, miluju bratro-sesterské bitky. Celkově dobré čtení

30.05.2023 5 z 5

Případ levoruké dámy Případ levoruké dámy Nancy Springer

Super oddychové čtení.

30.05.2023 5 z 5

Krásná je růže Krásná je růže Meagan McKinney

Kniha hezká, asi se mi dokonce líbila víc než tak první. Příběh velmi zajímavý a poutavý. Četla jsem už ale i lepší...

10.10.2022 4 z 5

Keltská věštba Keltská věštba Meagan McKinney

Kniha se mi velmi líbila. Je to takové oddychové čtení. Četla jsem už asi lepší ale to nic nemění na tom, že se to dobře čte a je to skvěle napsané. Jsou tam sice někdy situace kdy reakce hlavních hrdinů nechápu a připadají mi absurdní. Samotný nápad a tématika je velice zajímavá ale někdy postrádá takové detaily které by celku daly větší smysl.

27.01.2022 3 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Skvělá série. Bolo to napínavé, nečekané, plné zvratů a trochy lásky. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších sérii jaké jsem kdy četla. Autorka skvěle zformulovala všechny myšlenky, pointy, vtahy tak aby to dávalo smysl a aby to vypadalo jako v pravém životě. Celou sérii jsem cítila jako by Rose byla opravdová osoba jak skvěle to bylo napsané. Srdečně děkuji autorce za tento nádherný příběh, který mi dovolil prožít skvěle chvilky.

09.04.2023 5 z 5

Tajemný smaragd Tajemný smaragd Meagan McKinney

Moc krásný příběh. Od této autorky jsem toho četla více ale musím říct že to je jedna s těch nejpovedenější knížek jaké napsala. Věděla jsem že autorka píše skvěle ale něco takového jsem opravdu nečekala. Je to kniha plná nečekaných zvratů, tajemství a lásky. Najdou se tam jak chvíle romantické tak i bojovné. Určitě se k tomu ještě vrátím, vřele doporučuji.

15.01.2023 5 z 5

Z temné noci Z temné noci Meagan McKinney

Měla jsem trošku chaos mezi tím co je realita a co je nadpřirozeno. Jinak ta kniha byla v celku dost zajímavá a napínavá.

10.10.2022 3 z 5