Bee240 Bee240 komentáře u knih

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Zase skvělá kniha , miluji tu drsnou Mo Hayder co se toho prostě nebojí.

Rituál Rituál Mo Hayder

Miluji Mo Hayder ale tato kniha mi přijde nejslabší je to tím tématem to není nic pro mě , nedočetla jsem do konce ani mě nijak nezajímalo jak to dopadne a raději jsem přešla na další díl.

23.01.2019 2 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Co jiného napsat než že prostě super jako ostatní knihy..miluju , miluju a prostě miluju celou tuto sérii.

Panenka Panenka Mo Hayder

Moje první kniha od Mo Hayder koupila jsem si jí kvůli obalu před lety...nikdy jsem o této autorce neslyšela ale po této knize je to léta má nejoblíbenější spisovatelka, miluji to jak syrově píše , tu zvrácenost a drsnost... a samozřejmě tvrďáka detektiva Cafferyho...naprosto nečekaný konec jako u vždy.Byl to mazec jako prase :D prostě nejvíc.

Vlk Vlk Mo Hayder

Já jí prostě miluji jako všechny knihy od Mo Hayder, jako vždy naprostá bomba a naprosto mě dostalo jak to dopadlo a kdo do toho byl zapletený..Prostě nejvíc...

Jepice Jepice James Hazel

Celkem zajímavé čtení , kniha se čte celkem dobře akorát jsem neměla chuť přečíst to jedním dechem ale jako čtení na delší dobu je to dobrá kniha. Osobně jsem knihu v polovině odložila na nějaký čas a pak jsem se k ní vrátila . Ale patří k mím oblíbeným a určitě si ji někdy přečtu znovu.

23.01.2019 4 z 5