bea.mari bea.mari komentáře u knih

Doktorka Plyšáková - Melinda se učí plavat Doktorka Plyšáková - Melinda se učí plavat Walt Disney

Doktorka Plyšáková se vždycky snaží někomu pomoct a vždycky se jí to povede. Teď pomohla Melindě, která nemohla plavat, protože nemohla hýbat ocasem.

05.02.2020 5 z 5

Příběhy ze strašidelného zámku Příběhy ze strašidelného zámku Annette Neubauer

Nejvíc se mi líbila čtvrtá kapitola o zakleté princezně.

16.01.2020 5 z 5

Příšerky a jejich historky Příšerky a jejich historky Cornelia Funke

Dávám pět, i když už jsem na to trošku velká.

10.03.2024 5 z 5

Pátrání po truhle boha Anúbise Pátrání po truhle boha Anúbise María Mañeru

Bůh Anúbis je velmi krutý bůh. Bůh Anúbis to dělal takto: faraónovo srdce zváží s pírkem pravdy a když váží míň, faraónovo mrtvé tělo může do záhrobí, a když váží víc, Anúbis pošle mrtvé tělo faraóna nestvůře, která ho rozsápe na kusy.

16.01.2023 5 z 5

Kuk! Hledej mě než zavřeš očka Kuk! Hledej mě než zavřeš očka Camilla Reid

Knížka pro nejmenší, tak akorát pro mojí malou sestřenici. (Nejtěžší knížka, kterou jsem kdy četla. :D Fór.).

30.10.2022 5 z 5

Můj druhý dědeček Můj druhý dědeček Rolf Barth

Je to hezké, i když je to trochu smutné.

16.10.2022 5 z 5

Vaflové srdíčko Vaflové srdíčko Maria Parr

Byla to hezká kniha a Lena byla teda ztřeštěná. Nejvíc mi přišlo vtipné,jak jeli na mopedu a když si hráli na druhou světovou válku.

16.09.2022 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Je to sice hodně vraždící, ale zároveň to je takové zábavné a vtipné, tak dávám pět hvězdiček.

23.04.2022 5 z 5

Svatý Klement Maria Hofbauer Svatý Klement Maria Hofbauer Alena Němečková

Dávám čtyři hvězdičky, protože je to jakoby kruté, když lidé viděli ve sněhu jeho krvavé šlápoty... to se mi hodně nelíbilo.

23.04.2022 4 z 5

Příhody z notového sešitu Příhody z notového sešitu Radek Huštan

Je moc hezká knížka o různých hudebních nástrojích. Nejvíce se mi líbil příběh o violoncellu, co neznalo noty. Byl to moc vtipný příběh o tom, jak jedno violoncello se nechtělo učit noty, prý je to k ničemu. A jeho rodiče se ho zeptali, jak teda bude hrát, a ono řeklo, že bude hrát to, co slyší. A tak jednou hrálo na vernisáži úplně falešně. Pozoun pochopil, co se děje, a šeptem mu napovídal: "f, h, dis, gis," a na dernisáž se už violoncello noty naučilo a umělo to.

25.02.2022 5 z 5

Zimní krajina Zimní krajina Anne Passchier

Sice je to kraťoučká knížečka, ale moc se mi líbila. Má krásné ilustrace. Tuto knížku jsem četla bráškovi na dobrou noc a hodilo se to, protože jsme zrovna na horách v zimě.

19.02.2022 5 z 5

Tajemství krve Tajemství krve Sienna Mercer

Je to hodně hezká a napínavá knížka o tom, jak Olívia musela udělat tři zkoušky (zkoušku temnoty, zkoušku důvěry a zkouška krve), aby dokázala, že je hodna poznat tajemství krve. Hned jak jsem to dočetla, tak jsem si šla číst další díl.

27.01.2022 5 z 5

Jasmína a Rádžovy trable s opičkou Jasmína a Rádžovy trable s opičkou Walt Disney

Knížka byla hezká, dala jsem tři hvězdičky, protože mi připadala moc dětská.

31.12.2021 3 z 5

Skandálzubní Skandálzubní Sienna Mercer

Je to nejkrvavější knížka, kterou jsem zatím četla! :)

11.12.2021 5 z 5

Pohádky bratří měsíců Pohádky bratří měsíců Božena Šimková

Mně se líbily všechny pohádky. Četla jsem jednu za měsíc,aby mi to vydrželo celý rok.

28.11.2021 5 z 5

Kam se vydala Hvězdička Kam se vydala Hvězdička Holly Webb

Dávám 5 hvězdiček, protože se jí narodila mláďátka a protože Jasmína dostala od Hvězdičky koťátko.

30.10.2021 5 z 5

52 pater 52 pater Andy Griffiths

Bylo to hodně moc vtipné, jako deník malého poseroutky. Nejvíc mi přišel vtipný princ Brambora a mrkvometač.

26.10.2021 5 z 5

Pokladnice překrásných pohádek Pokladnice překrásných pohádek kolektiv autorů

Líbilo se mi to, jsou to hezké pohádky pro holky o vílách, mořských pannách a princeznách.

09.10.2021 5 z 5

Bramborová Bára Bramborová Bára Ivona Březinová

Nejvíc se mi líbil příběh o líné Karolíně a nejmíň se mi líbil příběh Marcela celá z marcipánu, protože ta holka byla hodná a poslušná a dobře se učila, jenom doma pořád tajně jedla sladké a čím víc rodiče chodili do práce, tím víc tloustla.

08.08.2021 5 z 5

Cestujeme světadíly Cestujeme světadíly Stanislava Bumbová

Moc se mi líbilo a bylo to taky poučné.

02.07.2021 5 z 5