Barus72 Barus72 komentáře u knih

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Do role Davy jsem se úplně vžila. Jak už jsem psala u minulé knihy, je to strašně zvláštní číst něco, co je v současnosti sci-fi, a přitom se to může každým dnem stát skutečností...Zkrátka to je úžasná kniha a já ji můžu jenom doporučit. :)

30.09.2015 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Knížka fajn, ale možná tak do 15 let. Na můj vkus dost povrchní. Ze začátku mi vadilo, že tam byl vypravěč, na kterého nejsem zvyklá, takže když se v každé druhé větě objevoval ,,Laura to, Laura ono'' a pořád dokola, tak mi to lezlo na nervy. Avšak postupně jsem si na to celkem zvykla. Druhá polovina byla trochu zajímavější, ale pořád to nebyl můj šálek kávy. Každopádně číst se dala, ale já osobně po druhém dílu už nesáhnu. :-)

23.08.2015 2 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

(bacha, trochu spoiler :D ) Jednoduše páni. Když jsem tuhle knížku začala číst, bylo to něco úžasného. Samozřejmě ... jak se to vezme. Nejvíce mě dostalo, že to, co se v ní odehrává, by se mohlo kdykoliv stát. A komukoliv z nás. První část je propracovaná, detailní a prostě a jednoduše o dost lepší než část druhá. Osobně bych do té druhé části přidala pohled Seana, jakožto taky vypravěče. Více by všechno dávalo smysl (s tím útěkem apod.) Každopádně i tak se mi knížka líbila a můžu ji doporučit! :-)

15.08.2015 3 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Za sebe můžu jednoznačně doporučit! Knížka se mi fakt moc líbila, je propracovaná a to já miluji. Upřímně doufám, že s tím autorka nesekla a budou i další. :-)

15.08.2015 4 z 5