bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Ach jo, mě bylo Barči, tak strašně líto :-( Přečteno jedním dechem. Velmi smutné čtení, které asi dlouho nevyženu z hlavy.

23.08.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Knížku jsem si zařadila do čtenářské výzvy. Nooo tak tohle jsem absolutně nečekala. Bylo to těžké téma, ale prostě wau nešlo se od toho odtrhnout. Tahle knížka není pro každého a ještě teď nad tou knihou přemýšlím. Hlavního hrdiny mi bylo i přesto všechno líto.

29.03.2023 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Za mě to byla úžasná knížka... Sonda do života chybujícího člověka, který chce chyby napravit, ale ne vždy se to daří...

09.08.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Za mě si tento příběh zaslouží 5 hvězd. Už se těším až si pustím i film. V knize mě zaujala ta příroda, jak byla ta bažina popisována. Kya mi byla velmi sympatická, při popisu dětství mi ji bylo líto a to se kolikrát ani nezměnilo v dospělosti. Ke čtení prostě doporučuji...

05.07.2023 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Jééé, to byla tak vtipná detektivka. Prevít si mě hned získal a už se těším až si půjčím druhý díl.

26.12.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Prosím další díl.. Robert Bryndza zase nezklamal. Přečteno jedním dechem. Musím napsat, že příchod Igora to zase pozvedl a jsem zvědavá na vývoj mezi Erikou a Igorem.

24.07.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jedním slovem luxus... :-) Dost jsem se u této knihy bavila, několikrát jsem dostala i záchvat smíchu. Už se těším na další díly..

28.09.2017 5 z 5

My My Elle Kennedy

Mě se tenhle druhý díl líbil mnohem více než první. Fakt super čtení. Slaďouši no :D

06.01.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Ty joooo...čím dál tím lepšííí..:) Napětí až do konce. Vůbec jsem netušila, kdo je subjekt 3. Už se těším na další díl :-)

25.05.2018 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nejdřív jsem si říkala, že jsem na tuhle sérii už trochu stará, ale kdepak.. To byla taková romantika. Lena i Ryan byli sympaťáci a byla mezi nimi hmatatelná chemie. Takže super počteníčko

22.02.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Zatím nejlepší díl...:-) Vtipná, čtivá kniha. Můžu jen doporučit. Už se třesu na další díl..:-)

31.12.2017 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Prostě wau...:-) Super příběh Luc je velký sympaťák, Ava už moc ne, ale asi to časem změní. Knížku jsem si poslechla jako audioknihu s hlasem Jana Šťastného a prostě dokonalost. Úžasně se to poslouchalo :-)

31.05.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Zatím se mi tato kniha líbila nejvíce z celé série. Japonsko je prostě nádherné.
Fiona i Gabe byli sympatičtí a i celá japonská rodinka k tomu...:-) Četlo se to opravdu moc hezky.

23.09.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Já jsem se prostě bavila od začátku až do konce... Ano, Penelopa byla praštěná...a to se mi líbilo...Četlo se to skvěle a asi bude další knížka, tentokrát o Camovi..:-) tak šup sem s ní...:-D

10.09.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Zase wau. Skvělá knížka a už se těším až si přečtu další. Skvělý příběh, vraha jsem tušila, ale ten konec...:-)

23.05.2020 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Knížka mě vcucla a už nepustila. Po dlouhé době super kniha. Kratší kapitoly přidaly na napětí. Hlavní představitelka velmi sympatická a ani mi tu nevadila ta romantická linka. Doufám, že bude další díl série.

07.01.2024 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Hezký vánoční příběh. Po přečtení pár stránek sem tušila, jaký bude konec, ale i přesto se ta knížka četla hezky a bylo to zase trochu něco jiného.

30.12.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Zase mě autorka nezklamala. Ke konci mi už docvaklo, kdo to udělal...ale vůbec to nevadí..zase skvělá knížka.

18.11.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

To bylo tak krasnýýý počteníčko...:-)

08.11.2020 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Jeeee, to byla tak hezky napsaná knížka. Moc se mi líbila. Snad si někdy zase přečtu další knížku od této autorky.

12.10.2020 5 z 5