attila1 attila1 komentáře u knih

V kleci V kleci Ellison Cooper

Napínavý thriller od začátku až donkonce. Knížka má spád,moc pěkné napsané.

14.09.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Výborná kniha. Čtivá nešlo se od ní odtrhnout.

17.08.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle je hodně povedený thriller. Kniha od které se nedá jen tak odejít. Napínavá až do úplného konce kde nechybí překvapení.

24.05.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Moc pěkně napsané. Napínavé až do konce. Jedna z knížek od které je těžké se odtrhnout. Za mě určitě doporučuji.

08.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět nádhera. Knihy od paní Mornštajové jsou moje srdeční záležitost.

01.06.2019 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Knížka napínavá až do konce. Od prvních stran mě nepustila, musela jsem číst dál a dál. Mary Há mi zůstane dlouho v hlavě.

08.05.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tato knížka se po přečtení zařadila do mým srdcových záležitostí. Vážné téma a úžasný příběh

14.06.2023 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Pro mě zatím nejslabší díl z této série. Prvních 80 stran celkem o ničem, pak se to trochu rozjelo. Líbí se mi spíše odehrávající detektivky u nás od Michaely Klevisové.

05.06.2023 2 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Moc krásný příběh,který mě dojimal i pobavil. Moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední.

08.01.2023 5 z 5

Psí život Psí život Jaroslav Irovský

Tady u této knížky kdyby byla možnost dát hodnocení deset hvězdiček tak je dostane. Úžasný příběh vlčáka Ariho a jeho pána. Knížka u které se fakt pobavíte. Moje první setkání s panem Irovským a určitě si jeho další knížky mám v plánu přečíst.

13.10.2022 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Moc hezky napsaná knížka. O uprchlíkách z Řecka. Bylo to smutné,ale čtivé.

15.09.2022 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Markéta Harasimová

Smutný příběh Eriky,kterou zneužíval otec a matka ji nechtěla věřit. I přes to hrozně téma byla knizka moc pěkné napsaná.

19.08.2022 5 z 5

Svědectví Svědectví Margaret Atwood

Pokračování Příběhu služebnice, moc pěkně se četlo.

27.07.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle se fakt povedlo. Vtipné, romantické i někdy smutné ale svižné čtení.

15.07.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Knížka je čtivá. Je děsivé, že domácí násilí se reálně děje a moc se o tom nemluví. Knihu doporučuji, česká autorka mile překvapila.

24.05.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Po celé přečtené sérii jsem se vrátila zpět k první knížce a bylo to naprosto úžasný.

28.04.2022 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha z lékařského prostředí,kde pan doktor má problém s alkoholem. Dobře se četlo,jednu hvězdičku uberu za pro mě zbytečně vulgární výrazy

15.11.2020 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

První moje setkání s paní Lanczovou a určitě ne poslední. Pohodová knížka ze života.

28.10.2020 4 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Úžasná a velmi emotivní knížka, která ve mě dlouho zůstane.

28.07.2020 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Po delší době jsem se vrátila k autorovi a dobře jsem udělala. Krásný a dojemný příběh opravdové lásky. Úžasné čtení.

24.04.2020 5 z 5