Askarinka Askarinka komentáře u knih

Lovec v pasti Lovec v pasti Sofie Králová

Hezký příběh i když dost smutný. Knížka přečtena jedním dechem, prostě jsem musela vědět jak to všechno dopadne...

22.11.2017 4 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Krásný příběh, ani jsem moc nečekala, že mě tato kniha takhle nadchne. Ze začátku jsem si říkala jestli tuto knihu vůbec dočtu, ale příběh mě natolik strhnul do děje, že se nakonec knížka četla sama. Určitě si přečtu i všechna další pokračování. Mohu jedině doporučit.

10.02.2016 4 z 5

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Tak nevím, knihy této autorky se čtou dobře a rychle, příběhy se zdají být ze života, ale mě nějak ty knížky přijdou bez konce. A to mě rozčiluje:-) Takže takové krátké hodnocení za mě: Jednoduchá literatura, která se dobře čte, ale žádné velké literární dílo rozhodně nečekejte.

27.04.2015 2 z 5

Vedení týmů Vedení týmů Wolfgang Krüger

Docela pěkně zpracovaná knížka. Některé věci se mi sice zdají dost složité,ale určitě mi pomohla uvědomit si co vlastně chci dosáhnout. Pro začínající manažery dobrá inspirace.

02.10.2014

J. B. Santini - Aichel: Život a dílo J. B. Santini - Aichel: Život a dílo Mojmír Horyna

kniha zachycuje svěděctví o celoživotním díle naprosto dokonalého a talentovaného člověka. JBSA a jeho neobvyklí pohled na svět a stavby mě naprosto učaroval a změnil můj osobní pohled na svět!
Kniha je plná úžasných fotek!

15.08.2014 5 z 5

Taková normální skororodinka Taková normální skororodinka Vladimír Mužík

Žádné velké literární dílo... Na druhou stranu se knížka četla pohodově. Určitě stojí za přečtení.

15.08.2014 3 z 5

Přišla z moře Přišla z moře Miloš Urban

Na tuhle knížku jsem čekala opravdu strašně dlouho. S napětím jsem očekávala s jakou super zápletkou můj milovaný autor přijde. O to větší zklamání jsem zažila. Příběh není špatný, ale není to klasický Urban.
Strašně mi chybí postavy jako Roman Rops, Martin Urann. Karel Vrba je takové nezkušené a frustrované ucho.
Chybí mi literární toulání Prahou. Mrzí mě,že v knížce chybí dokonalé ilustrace od pana Růta. Knížce chybí Urbanovské mystično a typická temnota jeho postav.
Jediné co se mi na knížce líbilo, byly poslední kapitoly. V těch už jsem svého oblíbeného autora bezpečně poznávala.

Každopádně bude mít místo v mojí knihovně po boku ostatních Urbanových knih, akorát nevím jestli se k ní ještě někdy vrátím.

16.04.2014 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

No já tedy nevím...Takhle ukončit knížku mi přijde trochu prasárna...Začínám mít pocit, že tahle serie nemá jiný důvod než holit peníze za nové a nové díly...Příběh začíná být takový dost uměle nafouknutý... Uvidíme co přinese další díl..

22.11.2013 2 z 5

Poslední díl triologie...Co říct?Nemám ráda když končí knihy a příběhy,které mě baví...Časem se k těmto knížkám určitě a ráda vrátím.

23.10.2013 3 z 5

Syn větru a prsatý muž Syn větru a prsatý muž Josef Formánek

Nemám ráda, když knížky na které se rok těším mají ani ne 300 stránek A NAVÍC tak mrňavých :-) Opět nezklamal...Knížka mě pohltila ( jako všechny Formánkovi knihy)... Když jsi vzpomenu jak jsem před pár lety v knihovně náhodou narazila na Prsatého muže a zloděje příběhů... Všichni jsme od té doby ušli dlouhou cestu...Díky za další povedený příběh :-)

11.10.2013 5 z 5

Chtěla jsem být herečkou Chtěla jsem být herečkou Vlasta Schönová

příběh jedné mladé ženy, která se za každou cenu a navzdory osudu snažila nevzdat svého snu...Mě knížka velice zasáhla a doporučila bych ji všem.

21.08.2013 5 z 5

Dva roky spolu Dva roky spolu Jiří X. Doležal

Knížka se mi líbila. Je to jednoduché oddechové a celkem zábavné čtení.

06.08.2013

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Knížka se mi docela líbila, možná i víc než první díl...Jsem napnutá jako struna a moc se těším na třetí díl:-)

17.05.2013 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Mě se knížka docela líbila. Je trochu jiná než 50odstínů... Příběh se hrozně dobře čte, člověk se od něj nemůže odtrhnout. Doporučuji...

14.05.2013 4 z 5

Milá knížka, příběh sice trošku rozvláčný,ale mě to nevadilo

02.05.2013 3 z 5

Santiniho jazyk Santiniho jazyk Miloš Urban

Má nejoblíbenější! Doporučiji!

19.02.2013

Stín katedrály Stín katedrály Miloš Urban

Tahle kniha mě okouzlila! První která jsem od MU četla.

19.02.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler