Ashule Ashule komentáře u knih

Klíč k výběru partnera pro manželství Klíč k výběru partnera pro manželství Miroslav Plzák

Skvělá kniha. Nejprve jsem se ke čtení musela trochu nutit (dostala jsem se k ní na doporučení známého), pak už se to četlo samo. V mnoha případech se najdete, k závěrům můžete dojít i zkušenostmi, ale nakonec dáte autorovi za pravdu. Ovšem udělat chybu vám to vždy nezabrání. Vtipné jsou příklady z praxe. Povinná četba pro všechny, kdo hodlají jednou žít v páru.

24.01.2016 4 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Pokračování ještě lepší než první kniha. Třetí díl mi ještě zbývá, ale autorka určitě nezklame :)

02.02.2020 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Knížku jsem četla už před časem - skvělá volba na zahnání chmur :)

02.02.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Miluji knihy s Herculem Poirotem, toto byla moje první kniha od Agathy Christie bez něj. Smekám přem autorčiným uměním vygradovat příběh i napětí. Výborná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Na začátku jsem byla trochu zmatená, kdo je kdo. Konečné rozuzlení mě dostalo.

24.01.2016 5 z 5