ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

****
Knihu jsem četla před časem a teď jsem vzpomínala jaká byla a kdo byl vrahem. Vybavila jsem si ji dobře. Je rozvláčnější a najednou je tady překvapivý závěr. Nevím, jestli mně vadilo jen náhlé "osvícení" a zjištění vraha, ale zdála se mně slabší, než na jaké jsem od Val McDermid zvyklá. Rozhodně však není špatná!

Spálené vzpomínky Spálené vzpomínky Val McDermid

*****
Tak Carol je zpátky! Po slabší Pomstě zase skvělá kniha. Není sice nejlepší, co autorka napsala, ale čte se dobře. Místy jsem se taky docela bavila. Doporučuji.

Horečka nenávisti Horečka nenávisti Val McDermid

****
Přestože mám knihy s Carol a s Tonnym nejraději, tato mě tolik neoslovila. O jednu hvězdičku méně

29.12.2016 4 z 5

Drát v srdci Drát v srdci Val McDermid

29.12.2016 *****
Souhlasím s Merlinit. Hodně drsné, ale skvělé. Jen závěr zůstal trochu otevřený, to však bylo objasněno v další z knih.

Konec hry Konec hry Val McDermid

*****
Kniha byla trochu jiná, než na jaké jsem od autorky zvyklá, ale líbila se mně moc. Závěr neměl chybu.

Stalker Stalker Lars Kepler

Přestože kniha je vysoko hodnocená, nelíbila se mně tolik jako Svědkyně ohně a Písečný muž. Asi bych ji dala na stejnou úroveň s Hypnotizérem. Vadil mně pachatel vražd, trošku méně pravděpodobné.

29.12.2016 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Moje první kniha od tohohle skvělého spisovatele a asi se mně líbila nejvíc. Napínavý příběh s vraždami, do něho navíc zamotané zmizení malého děcka, skvělé. I když vrah se snad mohl předvídat, knize to vůbec neubralo na atraktivitě.100%