Art82 Art82 komentáře u knih

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

Další velice zdařilý kousek této série. Prostě k tomu není co dodat. Opravdu doporučuji přečíst celou sérii.

15.02.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dost dobrý, co k tomu dodat, je to prostě drsný, ale stojí to za to.

17.01.2018 5 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Jedna z nejlepších od autora mohu jen doporučit☺.

28.06.2017 5 z 5

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Hezká historická detektivka, příjemné počtení.

02.07.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Tak to byla zase jízda prostě k tomu není co dodat.

01.07.2021 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Řekl bych že to bylo o něco slabší než první díl. Prostě mě to tak nenadchlo ale i tak se těším na další.

15.02.2021 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tahle detektivka byla fakt strhující . Prostě se od toho nedalo odejít prostě super . Fakt doporučuji .

04.12.2019 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další napínavá detektivka z této série jen ten konec jsem čekal trochu jinak. Ale i tak super.

01.10.2019 5 z 5

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Spousta lidí v tomto příběhu bylo trochu náročnější se zorientovat ale když se člověk začež tak super.

02.09.2019 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Dobrá detektivka doufám že se to v dalších dílech bude vyvíjet dál tímto směrem a úroveň neupadne.

15.08.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

No prostě bez komentáře drsný ale dobrý.

21.05.2019 5 z 5

Pavoučí síť Pavoučí síť Peter Tremayne (p)

Pro mě to byl další krásný příběh. Prostě taková krásná detektivka u které si člověk krásné odpočine.

19.12.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak to bylo zase něco. Fakt dobrá detektivka, prostě detektiv Robert a jeho parťák nezklamou. Trochu krvák, ale bez toho by to nebylo to pravé Carterovo dílo.

05.04.2018 5 z 5

Symbol smrti Symbol smrti Peter Tremayne (p)

Zase další vydařený případ. Prostě ta církev byla, je a bude vždy stejná. Všichni v ní jsou podezřelí. Prostě stojí to za to.

01.02.2018 5 z 5

Rubáš pro arcibiskupa Rubáš pro arcibiskupa Peter Tremayne (p)

Druhy díl se mně opravdu líbil. Je to takový starodávný Hercule Poirote - prostě taková hezká detektivka. Vřele doporučuji.

24.07.2017 5 z 5

Anjel v podsvetí Anjel v podsvetí Juraj Červenák

Tak tohle bylo fakt super. Řekl bych že to je jeden z nejlepších dílů. Doporučuji.

27.08.2021 5 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Tenhle díl se podle mě řadí mezi ty nejlepší z této série. Krásně zamotané a hlavně v každé rodině je to vždycky těžké s těmi příbuznými.

01.05.2019 5 z 5

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

Super super super super to prostě nemá chybu. Kdo to nečetl tak jako by nebyl. Tahle série prostě nemá chybu.

04.10.2018 5 z 5

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Tak opět další krásná a vydařená kniha ze série o katovské rodině. Prostě tahle série zatím nemá chybu. Všem moc doporučuji za mě prostě špica.

31.07.2018 5 z 5

Právo azylu Právo azylu Ellis Peters (p)

Opět další krásná kniha na letní dovolenou. Prostě taková pohodovka která se čte úplně sama.

21.07.2018 4 z 5