AnyB AnyB komentáře u knih

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Bylo to skvělé! Určitě si pořídím i další díl :)

20.11.2018 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Naprostá dokonalost! Do Medvědína jsem se zamilovala. Backman mě tak vtáhnul do děje, že jsem to ani nečekala. Úžasně popsané postavy, jejich myšlenkové pochody... Těším se až se pustím do dalšího dílu.

12.11.2018 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Do knihy jsem nakoukla o půlnoci, jen abych zjistila, jestli mě zaujme. Přinutila jsem se jí odložit až ve 4 ráno. Dnes jsem hned pokračovala a dočetla. Během čtení tohoto příběhu o neskutečně silné a statečné dívce jsem si několikrát pobrečela. Jedna z mála knih, na kterou nikdy nezapomenu.

31.03.2018 5 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Knihu jsem přečetla za den a kousek. Číst pohledem psychologa se mi líbilo a chvílema jsem musela zapnout i mozek, abych pochopila jeho "výklad". Ke knize se určitě jednou vrátím. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit nižším hodnocením a do příběhu jsem se pustila :)

05.02.2018 5 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Kniha naprosto splnila má očekávání. Začetla jsem se do poklidného příběhu, odpočinula jsem si a byla v "pohodě". Určitě se k ní vrátím až bude zase čas na hyggevíkend :)

12.11.2018 4 z 5

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Na knihu jsem narazila docela náhodou a jsem moc ráda, že jsem si jí koupila. Příběh mě úplně pohltil a já se nemohla odtrhnout. Tahala jsem jí všude s sebou :) Bylo to parádní čtení a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

05.11.2018 5 z 5