Any27 Any27 komentáře u knih

První konec První konec Lauren James

OMG!!...to byla neuvěřitelná jízda! Takhle originální a skvělou knížku jsem dlouho nečetla (ale ne teď kecám :D) Knížka se četla příšerně rychle! A strašně se mi líbila! Dobře..na začátku a ke konci jsem vlastně nevěděla, co si myslet, ale přikláním se k tomu, že je vážně skvělá. Obdiv této mladé skvělé autorce!..Děkuji za tuto knihu :D A VŠICHNI JSI JI JDĚTE PŘEČÍST!!!! :D

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Dvema slovy úžasná kniha. Autorka píše vážně kouzelné. První díl i druhý jsem si zamilovala.....jsou to knihy, které si ráda prectu znovu. Určitě v knize byly originální napada a nepředvídatelné chvile, ktere bych nikdy v této knize nečekala. Od knihy jsem čekal něco velkého a přečtení knihy me očekávání jen potvrdilo. Doporučuji přečíst :)

12.08.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle knizka je úplně uzasna....Feyre i Tamlin jdou super charaktery.....knižku jsem přečetla za jeden den...jednim dechem.
Akutně potřebuju další díly....
Miluju tu autorku a její knihy.
Tuhle knihu 100% doporučuji.
Zamilovala jsem si ji.

07.08.2016 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kulti se mi líbilo více, děj knihy malinko zaostával, ale jinak skvělé romantické čtení, které není až takové klišé. Autorku mužů jedině doporučit!

05.07.2020 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Úžasné fantasy! Další kniha, kterou opravdicky miluji! A ještě ji napsala, tak strašně milá a úžasná autorka!
Konec je sice trochu předvídatelný...ale nikdy se nepovede skrýt všechny narážky na tajemství, že?
Pokud vás nenalákala obálka ani anotace, tak jste nejspíš nějací mimozemšťani :D

03.10.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

PŘEČÍST! PŘEČÍST!!! Není to kdoví jak bezvadně napsané, ale i tak si myslím, že by jste si to měli všichni přečíst. Autorka má pravdu...toto je další kniha, která vás zničí a nenechá, aby váš život byl, takový jako u lidí, co nečtou...

03.10.2017 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Úžasné!!!! :D Tuhle knihu miluju od začátku do konce! Kniha je neuvěřitelně krásně napsaná!!!!! M&M je další autorka se, kterou bych se strašně chtěla setkat! Ta ženská je úžasná! :D
Doufám, že se jednou taky vydám na takový pořádný roadtrip :D
Další kniha, která je prostě 'must read':D

19.07.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Zajímavá a moc čtivá knížka! Sarah opět nezklamala!!!
Moc se mi líbí všechny postavy a těším se, jak to všechno bude pokračovat :)
Jen tedy...ten milostný trojúhelník! Vážně teď nevím, kdo se mi vlastně víc líbí a na čí jsem 'straně' :D

28.05.2017 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Ze začátku mě to vážně moc nebavilo...všechno se to táhlo, ale tak od poloviny se to začalo rozjíždět a konečně se začala odhalovat i pravda.
Autorčin styl psaní byl tedy takový...všechno jakoby si malinko překrucovala okolnostem, to jsem si alespoň myslela ze začátku, proto jsem si myslela, že knihu ani nedočtu, avšak nakonec se mi to zalíbilo a věci nabyly svého důvodu!

23.05.2017 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Bylo to překrásné! Taková škoda, že toto putování princeznovským světem končí! Už od počátku (úplného počátku) jde poznat, že Kiera píše úžasně a hrozně návykově! Knihu jsem přečetla za jeden jediný den (jako všechny díly selkece!) a moc jsem si to užila. Skončilo to krásně a Eadlyn jsem si dokonce oblíbila...Tak moc doufám, že Kiera má v plánu napsat ještě miliony dalších knih, protože já si od ní přečtu všechno (a taky doufám, že by to bylo delší než Koruna..proč byla tak extra krátká?!) děkuji za krásné putování plné lásky....

19.05.2017 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Ano...první díl byl o dost lepší, ale Pennyn svět budu navždycky milovat. Blogerka, fotografka a chodí z hvězdou...nic není ví cool (vážně. kdo jiný používá tolik toto slovo...než Zoe(lla)?!) Možná kvůli tomu dávám 5...(a nebo taky protože miluji Noaha, víme všichni, jak se teď choval, ale naštěstí kouzlo lásky přetrvalo i z prvního dílu!)
A taky se mi líbil konec!!!! :D

Tady končí svět Tady končí svět Amy Zhang

Upřímně....naprosté zklamání. Měla jsem od této knihy velké očekávání a třeba, že se tam vyskytne i nějaká ta "filosofie" a ono úplný kulový! Tak strašně mě to naštvalo...

03.10.2017 2 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Překvapivá, čtivá, úžasná knížka! Nic víc napsat nemůžu, protože mi přijde, že jedním dalším slovem bych toho prozradila moc!

06.07.2017 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Moc pěkná knížka! Jak už jsem od Jenny očekávala, kniha byla moc čtivá. Ze začátku se mi tedy trochu Mary, Kat a Lilian pletly, ale časem jsem si zvykla. Konec mě nelákal na další díly a jsem zvědavá, co všechno se v nich dozvím!
Jinak...víme všichni o Alexovi...doufám, že nejsem sama, která ho žrala celou knížku :D

06.07.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Silné oddechové čtení...Takhle bych tuto krásnou knihu popsala :D Prostě navždy budu milovat Kieru!!!

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Nejprve jsem viděla film, který mě docela bavil....Tak jsem si řekla že jsi prectu i knihu, která mě zklamala. Nemalá žádný opravdový děj. Zatím co ve filmu byla přímo ta láska, v knize nebyla skoro vůbec. Byla to vážně divná knížka. Nebavila mě.

12.08.2016 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se mi líbila. Už se těším na pokračování.

17.05.2016 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Super knížka. Přečetla jsem ji během chvilky.

17.05.2016 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Netuším proč, ale tato kniha mě prostě moc nebavila. Od autorky jsem četla Možná jednou, která byla úžasná, ale tento příběh mě nebavil. Je to příběh o ztrátách...a o zakázané lásce, takže ve vás nějaké emoce vyvolá, ale prakticky je to jedné velké klišé...

20.05.2018 3 z 5