AnnieR. AnnieR. komentáře u knih

99 kluků Micaha Summerse 99 kluků Micaha Summerse Adam Sass

(SPOILER) Pěkný, ale předvídatelný příběh, což mi vůbec nevadilo. Micah je zajímavé jméno a Oliver je zlatíčko. Bylo pěkné číst Micahuv první zamilovaný příběh, až mi bylo líto, když to skončilo. Kniha se dobře četla a já nemám v podstatě nic, co by mi vadilo. Ráda bych si přečetla jejich další příběh, třeba ho autor někdy napíše . Navíc je kniha doplněna krásnými ilustracemi.

05.08.2023 4 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

(SPOILER) Kdybych si dala panáka vždy, když přečtu slovo "číča", byla bych za chvilku na mol.
Začnu plusem, a to, že se knížka dobře četla. Princ Edward mi byl velice sympatický... Zbytek už tolik ne.
Clara i X... Tak na půl. Vlastně se nemůžu rozhodnout. A bohužel si myslím, že za to může překlad.
A tím se dostáváme k něčemu, co mi fakt nesedělo. Překlad erotických scén byl prostě děs. Nebo spíš erotických dialogů, protože to pro mě nebylo vůbec sexy. Bylo to na mě moc. A to mám erotické romány fakt ráda.
Hodně to připomínalo 50 odstínů, jak už bylo zde několikrát zmiňované, ale to dokážu opomenout. To pro mě nebylo takový problém.
Celkově dávám tři hvězdy a uvidíme, co další díl. Rozhodně to dočtu, protože musím. Nemám ráda nedočítat knihy (série). Ale upřímně se těším až na třetí díl, který je prý daleko lepší.

11.07.2023 3 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Když jsem to četla poprvé, bylo to lepší.
...ale nic, co bych nedoporučila. Občas hloupé, občas nelogické.
Pokud jsi nenáročný čtenář a nehledáš chyby, pokud dokážeš ledaco odpustit, je to kniha pro tebe :)

23.04.2021 2 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tuhle knížku budu hlavně hodnotit až s tou poslední. Takže v rychlosti. Eden opět fajn, Tyler pořád můj oblíbenec. Miluji čím se stal od první knihy. Co však nemůžu vystát, je otec EDEN. Zato mamkám tleskám. Tenhle díl, se mi líbí stejně jako ten první. No zřejmě o stupínek víc.

06.01.2021 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

(SPOILER) Teď jsem to dočetla, tak rovnou, když to mám v živé paměti. Tyler byl celou knihu pořád mým oblíbencem a zkazil si to až nakonec, tím jeho pitomým rozhodnutím, i když upřímně jsem ho dokázala pochopit (mimochodem, dobře napsané).
Snake a Emily, jsou lepší než kamarádi z jedničky o tom žádná.
Dean, toho kluka mi bylo tak líto. Už na konci jedničky jsem si říkala, tomu Eden zlomí srdce. A jasně že jo. Vážně doufali, že jim Dean odpustí.. No to snad ne. Je jeden z těch správňáků, achjo.
No a nakonec Eden. No ty vole. Co to mělo být? V jedničce jsem ji ještě brala v pohodě, ale tady? Od samého začátku až skoro do konce. Svým jednáním mi spíš přišlo, že se Deanovi vysmívá, než lituje toho co dělá. Naprosto k nepochopení postava v tomto díle (z mé strany). Když pominu tu její žárlivost (proboha, úplně bez důvodně), ale já se prostě nemůžu smířit s tím, jak je blbá. Vážně, až skoro do 3/4 knihy jsem na ni pořád a dokola nadávala.
Tak jo. ⭐⭐⭐ a ty jsou pro Tylera, Snake, Emily a Edeninu mamku.

04.01.2021 3 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Recenze na tuto knihu, je součástí recenze u knihy Nádech.

02.06.2020 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Nejméně oblíbená část. Nevěřila jsem, že tohle někdy řeknu.
A to jsem opravdu velký fanoušek této lovestory.

Co se mi líbilo? Něco málo o postavách před tím, než Hardin potkal Tessu. A také něco málo o postavách, jak to byla dál... Těmto věcem bych se věnovala více. Škoda je, že zbytek knihy už jsem četla v předešlých čtyřech dílech. Je pravda, že tato kniha byla z pohledu H. takže jsme měli trochu větší šanci pochopit jeho myšlenkové pochody. Ale jelikož se v předešlých dílech střídal vypravěč (Hardin a Tessa), tak jsme se toho stejně moc nového nedozvěděli.

Tato kniha byla méně poutavá, hůře se mi četla, i když jsem jí stejně zhltla za jeden jediný den. Nakonec to bylo hezké zakončení, jednoho příběhu. Ale ráda bych se něco více dozvěděla o Molly. A celkově o dalších...

Přestože jsem před tím byla s knihami více spokojená, nemůžu jinak než se ⭐⭐⭐⭐.

16.05.2020 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kniha přečtena za jedno odpoledne (a večer). Každý autor má nějaký styl psaní a u Vi Keeland je to stoprocentní. Kdyby mi někdo dal knihu Šéf a knihu Alfa samec a to bez autora, hned bych poznala, že je to stejná autorka. Opět i tato kniha se četla velice jednoduše. Je to kniha pro nenáročného čtenáře. Tím rozhodně knihu nechci nijak hanit. Kniha měla stejnou úroveň jako kniha šéf a hodnotila bych ji tedy stejně. Četla jsem zatím od této autorky jen dvě knihy, ale můžu říct, že má ráda šťastné konce (se zasnoubením) a také nesmyslné zápletky, rozchody. Myslím si, že v běžném životě, je normální si o svých problémech promluvit a nezraňovat svého partnera.

Plus u této knihy vidím pohledného fešáka na obálce a to jsem odpůrce takovýchto obálek. Celou knihu si takto Drewa můžu představovat.

Mínus této knihy je pro mě ten slovník a obzvlášť slovo "Péro" - kdyby tam bylo jednou, dvakrát, tak by se to dalo, ale tohohle "Péra" je tam už moc. Chápu, že je to erotický román a tohle do toho patří, ale všeho s mírou. A ještě jedna věc, ale ta mě spíše pobavila. Nevím jak přesně to tam bylo, ale věta: "Stojí ji kozy až k bradě" nebo tak nějak - to snad ne.

Každopádně v budoucnu, si ještě něco od této autorky koupím a ráda přečtu.

23.04.2020 3 z 5