Anna27 Anna27 komentáře u knih

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Kniha se mi líbila. Autor popisuje jak období války, tak i poválečný život v Americe a jeho začátky/kariéru v módním průmyslu. Je to čtivé, zajímavé a dobře zpracované.

05.04.2019 4 z 5

KKRD Boys - Fest brblanina KKRD Boys - Fest brblanina kolektiv autorů

Povídky v hantecu o sexu, drogách a životu v Brně. Za mě super.

23.03.2019 5 z 5

Král Lear / King Lear Král Lear / King Lear William Shakespeare

Opravdu tragédie. Ale povedená, čtivá.

10.03.2019 4 z 5

Tábor smrti Osvětim Tábor smrti Osvětim Ian Baxter

Pár fotografií se opakuje. U jedne fotky je treba napsáno: důstojník neznámý a na druhé ten samý důstojník pojmenovaný je. Jinak je ale kniha zajímavá a určitě za přečtení stojí.

03.03.2019 4 z 5

Na čáře Na čáře Vojtěch Mašek

Čtenář se musí zorientovat, protože se v ději skáče v čase,ale jinak se mi zpracování moc líbí a už se těším na další díl.

03.03.2019 5 z 5

Tři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní sílu Tři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní sílu Don Miguel Ruiz (p)

Doporučuji přečíst na 100% všem, kdo se o svou mysl a psychiku zajímají.

10.01.2019 5 z 5

Opravář osudů Opravář osudů Robert Fulghum

Zajímavý příběh, ale nic, co bych otevřela znovu. :-)

05.11.2018 3 z 5

Jizvy na duši Jizvy na duši Jan Jelínek

Kniha se mi líbila, spisovatel popisuje své dětství, lumpárny, dospívání. Epilog mě teda velmi zasáhl, je hrozné, co se tehdy dělo a jak musel být člověk statečný.

01.10.2018 5 z 5

Tohle je má píseň Tohle je má píseň Richard Yaxley

Až do poslední chvíle jsem si myslela, že je kniha podle skutečného příběhu. Už to značí, že je kniha napsána výborně.. Děj je rozdělen do tří vyprávění - Rafael, Annie a Joe (tatínek, dcera, vnuk). Každý v kapitole shrne svůj život a události. Přes Terezín, Osvětim, Kanadu až příběh končí v Austrálii . Určitě stojí za to ji mít v knihovně. :-)

27.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tato kniha me absolutne pohltila. Nadherne zpracovany pribeh... s citem. Nejlepší kniha na tohle téma,co jsem zatim cetla a ze uz toho mam precteno dost. Sila lasky a pratelstvi prekonala i takove peklo v koncentracnim tabore. Doporucuji každému, kdo se o pribehy přeživších 2. sv. valky zajima.

26.08.2018 4 z 5

Síla srdce Síla srdce Baptist De Pape

Kniha se zpocatku zdala prilis "vedecka", ale kdyz se clovek zamyslel hloubeji nad textem, opravdu si z knihy odnesl pouceni/informace. Clovek bere srdce jen jako sval, ale to neni pravda. Je to dulezitejsi organ, nez si myslime.

05.08.2018 5 z 5