AniS1 AniS1 komentáře u knih

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

Na knihu Kaziměsti jsem se opravdu těšila. Originální anotace, nádherná obálka a slibný začátek. Bohužel v ní bylo spoustu nedostatků jak v příběhu, tak ve slohu.
Přesto knihu k přečtení doporučuji. Je to něco jiného, něco vybočujícího a hlavně něco co na českém knižním trhu jen tak nenajdeme!

21.10.2017 4 z 5

Kniha dohadů Kniha dohadů Erika Swyler

Teprve nedávno se mi dostala do ruky, díky doporučení městské knihovnice, Kniha dohadů. Nejdříve se mi do čtení moc nechtělo, vypadala jednoduše a anotace mi připomínala knihy, které jsem četla v pubertě. Zdálo se mi, že se jedná o další podprůměrné fantasy. Takže jediný důvod proč jsem se nakonec rozhodla do knihy pustit, bylo ono doporučení. Ale nakonec jsem toho vůbec nelitovala.

24.08.2017 4 z 5

Když psi pláčou Když psi pláčou Markus Zusak

Konečně kniha ve které je trochu jiný pohled na teenagery a jejich zamilovanost...

19.02.2017 5 z 5

Anička a básnička Anička a básnička Eduard Petiška

Jedna z mých prvních knih. Jedna z knih, které mě přivedly ke čtení. Doteď si na ní pamatuji. Co víc říct? :)

18.02.2017 5 z 5

Tajemství modrých třešní Tajemství modrých třešní Matthew Nicholls

Kniha je úžasná! Četla jsem ji asi před dvěma lety a moc se mi líbila. Tolik symbolů a myšlenek vyjádřených mezi řádky. Ta krásný a jemný příběh. Myslím, že na tuhle knihu nezapomenu, protože ve mně vyvolala spoustu emocí.
Je škoda, že není tak oblíbená, jak by si zasloužila.

18.02.2017 5 z 5

Krok přes práh Krok přes práh Jana Červenková

Taková červená knihovna, jinak se to četlo celkem dobře.

18.02.2017 4 z 5