aliza aliza komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Další výborná kniha od autorky. Četla se skvěle, mám ráda hlavní hrdiny, trochu jsem se ztrácela v astrologii. Každopádně se už těším až bude další díl .

29.10.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Milá, hezká kniha o pejskovi. Takové pohlazení na duši.

01.05.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Moje první kniha od autora a jsem mile překvapená. Četlo se to dobře, taková oddechová detektivka.

11.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Napínavé, čtivé, rozhodně doporučuji.

13.07.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Třetí díl série o agentce Sayer, stějně jako předchozí díly je i tento skvělý, čtivý a napínavý jako "kšandy". Takže za mne super.

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Druhá kniha série o agentce Sayer, napínavé od začátku do konce, záhadný psychopat 037,zajímavosi ohledně DNA a chimérismu, zkrátka přečteno jedním dechem. Tento díl se mi líbil ještě víc, než ten první.

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Má druhá kniha od autora, opět napínavá od začátku do konce. Politické intriky, zajímavosti ohledně meteoritu, špičková technika a nesmrtelní hrdinové. Prima kniha na odreagování a únik z vlastních problémů.

23.09.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Třetí kniha od autora a zatím jsem opravdu spokojena. Super příběh, od začátku do konce napínavý, takže za mne skvělá kniha.

02.06.2022 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Jonas Jonasson

Moc hezká kniha, úsměvná, čtivá, ideální na odreagování, v této době to platí dvojnásob. Celkově shrnuto: fajne, fajne :)

25.03.2022 5 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Je to naprosto skvělá kniha!!! Nemohla jsem se od ní odtrhnout a dočetla jsem ji dnes ve 2 hodiny v noci. Strašně zajímavé!!! Po dlouhé době něco co ve mně asi dlouho zůstane. Určitě na ni nezapomenu. Vřele doporučuji!!!!

15.10.2011 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Psycho thriller, který se výborně čte, napínavý od začátku do konce.

19.02.2024 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha je velice čtivá, napínavá ,zajímavý je výzkum Sayer, která zkoumá mozky sériových vrahů, rozhodně jsem se u knihy nenudila a jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

Život po životě Život po životě Raymond A. Moody

Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem, toto téma je velmi zajímavé, věřím v duchovní svět a kniha určitě stojí za přečtení. Je to taková útěcha a naděje, že se setkáme s lidmi, kteří nás opustili. A doporučila bych ji i lidem, kteří v nic takového nevěří, protože podívat se na věci z jiného úhlu pohledu je vždy přínosem.

12.06.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Knihu jsem dostala zcela náhodou, sama bych si ji nikdy nepořídila. Je to velice čtivé, ale zvrácené, hnusné, bezcitné... Chvílema jsem si řikala, že autorka asi musí být nějak psychicky narušená. Ale taky je možné, že chce zkrátka, aby si lidé uvědomili, že takto to chodí se zvířaty, která pociťují taky strach, bolest. Jinak si to neumím vysvětlit. Ale možná, že chtěla upozornit, že lidé jsou vlastně ovce, které věří všemu co se jim řekne a díky vlastnímu a asi vrozenému sobectví lidí, přistoupí i na kanibalismus. Scéna se štěňátky byla hrozná a zbytečná. Takže určitě si knihu znovu nepřečtu.

22.03.2023 2 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha mne velmi zklamala. Byly tam sice některé dobré myšlenky, ale celkově jsem se vůbec nedokázala začíst, děj mi přišel takový plytký, nedokázala jsem se vcítit do hlavního hrdiny, nevěřila jsem ději. Takže za mne jedno velké zklamání.

22.09.2022 1 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Skvělá kniha, zajímavě psaná, napínavá, děsivá, přečtená jedním dechem.

17.06.2022 5 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Knihu jsem četla jedním dechem, od začátku do konce. Čekala jsem od ní méně, protože jsem si četla komentáře, ale jsem mile překvapena. Za mne skvělá kniha! Trochu jsem měla problém s konečnou bitvou, ale to proto, že mi bitvy prostě nedělají dobře, ne že by to bylo špatně napsáno. Takže i přes bitvu dávám plný počet hvězdiček.

07.11.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se mi moc, moc, moc líbila. Od začátku do konce. Měla jsem problém ji odložit a celý den jsem se zase těšila až budu moci zase číst. Kdyby bylo víc hvězdiček než 5, tak bych je určitě dala.

09.05.2024 5 z 5

Podoba Podoba Tana French

Kniha mne neskutečně vtáhla do děje. Z psychologického hlediska perfektně vykreslené postavy. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. A proto nemůžu jinak, než dát plný počet hvězdiček. A moc nepřemýšlet nad těžce uvěřitelnými fakty.

27.01.2024 5 z 5

Údolie smrti Údolie smrti Tess Gerritsen

Na autorku jsem narazila asi před rokem úplnou náhodou a jsem tomu strašně moc ráda. Její knihy mi vyloženě "sedí", už jich mám pár přečtených a zatím nezklamaly. A tato je zatím asi úplně nejlepší. Od začátku do konce napínavá, mrazivá atmosféra, tajemno, doslova jsem ji zhltla. Vřele doporučuji.

03.09.2023 5 z 5