Alie Alie komentáře u knih

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli je i v této sérii od J.R.Warda také pár erotických scén jako v serii Bratrstvo Čcerné dýky.
Děkuji předem za odpověd a odpovězte prosím co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07.01.2014

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestly na sebe tahle série dějově navazuje ,jako jestly souvisí první díl s druhým a tak..????odpovězte co nejdřív prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.11.2013

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Tato kniha se mi asi líbila nejméně z celé serie...!!Četla jsem to až po Ria:DVadilo mi jak byl Tegan nepřístupný a chladný navenek i když to myslel úplně jinak.!!:!!A i ty milostné chvíle nebyly tak propracované jako v ostatních knihách.Ale jinak VŠEM doporučuji ,tahle série je velmy čtivá a zábavná...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

03.08.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Takže ,myslím se že knihy jsou velmi dobře napsané,nemůžu ovšem pominout jistou podobu mezi Anou a Bellou ze Stmívání.Do knihy se ovšem začtete a je těžké se od ní odtrhnout.Mě osobně přijde zvláštní ta vnitřní bohině ,ale to je věc názoru.Drůhý díl této knihy se mi líbil o něco více.Možná proto že byl o poznání jemějsí ale cítím to takle.Každý má svůj životní styl a tenhle je zaměřeno jen málo knih a tak mi zase až tolik nevadilo o něm číst.Popravdě řečeno jsem ráda že jsem obě tyto knihy přečetla!!!!!!!!!!!!!!!Ke knihám jsem se v poslední době i několikrát vrátila.Třetí pokračování jsem ještě nečetla a tak jsem velmi zvědavá jak to dopadne , ale hlavně se těším.Knihy mě bavili a jsem spokojená ,jenom mi tedy přišlo že se dost opakovalo to že když měli sex tak ona pokždé měla orgasmus až potom co on řekl něco v tom smyslu at se pro něj udělá atd....,ale každý to má jinak.!!!Knihy jsou ale i přes malé nedostatky úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

28.03.2013 2 z 5

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Ahoj chtěla jsem se zeptat jesti se na konci opravdu zabije????!!!!

26.01.2014

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tato série je naprosto úžasná a všem ji doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sice u každýho dílu brečím, ale jo tak hezký!!!!

20.12.2013 2 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Hrůza!!!!!!!!!!
Neměla jsem co číst tak jsem se šla podívat do knihovny a náhodou tam objevila tuto otřesnou knihu.Přečetla jsem stručný výtah, rychle ji prolistovala a přečetla jsem si přitom pár stran.Při čtení jsem narazila na pojem URAGÁN VÁŠNĚ a tak jsem chtěla zjistit co to vlastě znamená a knihu si půjčila.Kniha začala docela dobře ,dokud s ním nešla na to druhé rande to docela šlo.Potom už jenom hrůza a děs!!!! Četla jsem už spoustu eroticky laděných knih a toto nejde popsat.Milostné scény jsou tak neak divně popsané a vždy se v nich objeví právě pojem uragán vášně.On je stále protivný a žárlivý a ona je úplně pitomá ,naivní a nevím co ještě!!Zlost si vylývá na ní a dokonce párkrát uhodí či něco takového dalšího.!!Už jenom to je děs běs!! Ale závěr knihy se mi líbil protože to že ho po tom všem konečně opustila!! Takže začátek ujde, celkově to nebyl špatný námět na knihu je to poučné ale nakonec prostě hrůza,konec chválím!!

25.11.2013

Putovanie večnou nocou Putovanie večnou nocou Veronica Rossi

Ahoj knihu jsem četla celou a je to bomba,sice mě tento díl nebavil tolik jako ten první ale to nic neznamená protože to bylo opět plné různých zážitků hlavních hrdinů.Užasná kniha můžu jenom doporučit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.08.2013

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Takže ahoj všichni tuhle knížku se musíte ze začátku přinutit číst dál než jen pár kapitol protože se to trochu vleče ale zachvilku se do toho dostanete a pochopíte o co vlastně jde!!Knížka je postupem velmi strhující a čtivá čím dál tím víc.Je tam všechno ,romantika,nebezpečí v podobě kanibalů a Éteru,napětí ale i legrace.Tuhle knížku vřele doporučuji i těm jako jsem já a to jsou ti kteří tenhle postapokaliptycký žánr normálně nečtou ,krásbá čtivá knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.08.2013