AliceTief AliceTief komentáře u knih

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

No kdybych věděla jaký to má konec, asi bych si počkala na více dílů. Rozhodně super počteníčko

08.08.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Čekání se opravdu vyplatilo, krásný příběh. Miluju autorčin styl psaní a její humor. Scéna mámina feministického monologu vůči Jojovi mě opravdu dostala =D

14.05.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Příběh mi přijde o něco jiný, než předchozí dva díly, každopádně se mi knížka líbila, jako taková klidná oddechovka, žádné velké drama...

23.04.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Za mě nejlepší příběh ze série, oblíbila jsem si všechny zúčastněné. Navíc se mi líbilo i pátrání, kdo dělá v hotelu neplechu. Vůbec mě ten dotyčný nenapadl. Vážně hodně povedené =)

10.03.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Tak tahle kniha se jim opravdu povedla, byl to příběh, který jsem opravdu nečekala a hodně mě dojal. Děkuji za epilog!!!

19.12.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

krásná oddychovka, pěkně naspané - moc dobře se knížka četla, hned se vrhám na další díl =)

09.08.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tenhle díl se mi líbil o něco víc než předchozí Ruckus, hodně jsem Eddie fandila a jak se ten konec vybarvil...to jsem opravdu nečekala...paráda !

08.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Opravdu parádní oddechovka, žádné drama nebo srdceryvný příběh, právě naopak. Jednoduché počteníčko, ale spousta zábavy. Fakt jsem se takhle u knížky dlouho nenasmála, hodně se mi taky líbil vztah dvojčat =). Závěr mohl být trochu podrobnější, takhle mi to přišlo trošku odbyté, ale i tak jsem byla spokojená.

02.05.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Opravdu zábavné počteníčko, čekala jsem jak dlouho bude Hunter odolávat =D opravdu jsem se nasmála i u Pabla Vejcobara =D těším se na další díl

26.04.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Povedený příběh, krásně napsáno a moc se těším na zbytek série =)

08.04.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Naprostá spokojenost, Elle asi nikdy nezklame.....příběh mě natolik vtáhl do děje, že jsem se nedokázala odtrhnout????????????

27.10.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pěkný příběh, pěkně napsáno, autorka nezklamala, není co vytknout =)

16.09.2019 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Pustila jsem se do prvního dílu na doporučení a velice pozitivního hodnocení a už po první knize jsem si tuhle sérii zamilovala. Konečně originální prostředí, v příběhu se pořád něco děje a ten zvrat na konci....za mě TOP kniha po dlouhé době.

23.08.2023 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tak tohle je úplně jiné kafe, než první díl. Hodně jsem byla překvapená co se v příběhu rozehrálo, ale stále příjemně překvapená. Krásně napsané, děj se rychle odehrává, pořád se něco děje, takže se od knihy těžko odchází...

18.05.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Tento příběh mě opravdu dostal. Ze začátku pro mě byl opravdu problém se začíst, protože tyto náboženské kulty a vymývání mozků nesnáším. Každopádně ale když se soustředíte na tu romantickou linku a jen ty dva, je to krásný příběh. Moc se těším na další díl.

13.05.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Nenáročné čtení, těžko uvěřitelné, ale autorka má dobrý styl psaní, takže se čte samo. Závěr se mi líbil, i když jsem byla chvíli zmatená-než se vše vysvětlilo, ale kniha se mi docela líbila.

11.02.2023 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Jsem hrozně ráda, že vyšel další díl navazující na Archerův hlas. Archer byla a stále je jedna z mých nejoblíbenějších knih, takže jsem se na jeho bratra opravdu moc těšila a stálo to za to. Na Archera kniha určitě nemá, ale hrozně dobře se autorčiny knihy čtou a vezmou i za srdce. Jsem ráda za Travise =)

10.01.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Já tuhle bandu prostě miluju. Bylo by super, kdyby autorka jednou za čas přidala další knihu, třeba po roce nebo po dvou, o téhle partě bych si to dala klidně každý rok. Moc jsem se nasmála, jsou dobře bláznivý, ale zároveň je tam i romantika. Super počteníčko.

08.11.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Po dlouhé době jsem sáhla po této autorce a super. Krásně napsaný příběh, žádné velké přehánění.

09.07.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Krásný romantický útěk. Autorka nezklamala, příběh se mi hodně líbil a směle konkuruje mé nejoblíbenější knize ze série Hotýlek na Islandu.... Tyto příběhy a krásný popis ve vás vzbudí touhu cestovat

12.04.2022 5 z 5