advik advik komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Upřímně, taky jsem v druhe pulce uz mela chut Suzette něco udelat! Porad jen ja ja ja... nepochopila jsem, proč si ti dva vubec porizovali dítě. Celkove pritazene za vlasy, inteligence sedmilete holcicky, ktera si googli informace na internetu atd...no nevim no...navic by me zajimalo neco bližšího o te nemoci a metody lecby v tom ustavu třeba, abych ziskala predstavu, cim holcicka vlastne prochazi a nejake vyusteni, byt treba v tom smyslu, ze dite vylecit nelze.

28.06.2019 2 z 5

Dneska půjdu spát až zítra Dneska půjdu spát až zítra Markéta Plechšmídová

Uprimne? Des bes... nemelo to zadnou stavu a pritom by se z toho tematu dalo tolik vytriskat! A kdyz uz to vypadalo, ze to zacne byt aspon trosku napinavy, autorka to zabila nejakym proflaklym slovnim obratem, kterymi se hemzi cela knizka a ktere me uz od zacatku vylozene iritovaly, nebo slovy jako cácorka a napucnout se... Jako dovedu si predstavit, ze vezenkyne s jidlem delaji ruzny veci, ale pouzit v tomto prostredi obrat 'napucly se", to prosim fakt ne, to zabilo vsechno... A hlavni postava me stvala taky, az jsem si chvilemi rikala dobre ti tak! Vlastne me na te knizce stvalo skoro vsechno a nejvic ty vyhozeny penize za ni:)

23.03.2021

Mozaika lží Mozaika lží Karin Slaughter

A me se to libilo!:-) Mozna proto, ze jsem s podobnym manipulatorem jako je Nick mela tu "cest" a vim, ze clovek jim snadno podlehne a tezce, velmi tezce se z jejich moci dostava a je schopen delat veci, ktere by normalne neudelal...prirovnani k jo-ju mi prislo uplne presne. Nemohla jsem se od knizky odtrhnout i pres vsechny ty superschopnosti a neverohodnosti. Dobry to bylo:-)

28.06.2021