adellk28 adellk28 komentáře u knih

Tak tahle kniha mě zprvu zaujala svým nádherným vzhledem. Slyšela jsem na ní neskutečné množství chval a rozhodně bylo odůvodněné. Nemám ráda moc psaní ve třetí osobě, ale tady mi to vůbec nevadilo. Celá knížka se četla úplně sama a protože mě vcelku větší písmena, přečetla se za chvilku. Životy všech žen byly zajímavé a do knihy vnesly smítko fantazie. Konec mi přišel moc uspěchaný. Vše se stalo v jedné kapitole a jen v pár větách. Podle mě se měl více rozvést. Knížku doporučuji, líbila se mi, ale k mým nejoblíbenějším bych ji nestavěla. 4/5*

19.04.2019 4 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Kniha byla velice pěkná i když asi nejsem cílová skupina. Kniha mi ze začátku přišla nudná, ale po chvíli se děj rozjel. Velice se mi líbil způsob psaní, který se četl úplně sám. Po polovině knížky jsem se nemohla odtrhnout a přestat číst. Od autorky jsem ještě nic jiného nečetla, ale přemýšlím o tom. Hned od začátku jsem nesnášela Michaela a jsem ráda, jak to skončilo. Hannah dostala to, co si zasloužila. Doporučuji, ale dávám 4/5 *

17.04.2019 4 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Na knihu jsem se velmi těšila a nenadchla mě ani mě neurazila. Poměrně pěkně se četla, ale nemohla jsem se pořád začíst. Chvílemi mi vadilo opakované spojení „ nekonečné moře“. Líbí se mi, že příběh je vyprávěn více postavami. Doufám, že se vše rozlouskne v posledním dílu.

27.03.2019 3 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Kniha se mi velice líbila. Nikdy jsem se nesetkala s podobným způsobem psaní. Knihu jsem přečetla během dne i když je psaná malým písmem. Chvílemi mě nebavili dopisy, ve kterých psala přímo osobě a nebylo tam vyprávění příběhu. Příběh sám o sobě mě velice zaujal, ale místami měl pomalý spád. Hodně jsem se vcítila do Laurel, protože se taky lidem nesvěřuji a aspoň jsem viděla (přečetla) , jaké by to mohlo mít důsledky. Kniha má plusy i mínusy, ale spíše se nakláním k té pozitivní stránce. Velice se mi líbilo, že na konci jsou kontakty na různé pomocné linky. Myslím si, že kniha je spíše pro mladistvé. Pro starší čtenáře příběh ani styl psaní asi nebude moc zajímavý, ale je to věc názoru. Pokud jste přemýšleli o této knize tak bych po ní všema deseti hrábla a nenechala bych ji schovanou někde vzadu v knihovničce.

15.03.2019 4 z 5

Paladinovo proroctví: Spojenectví Paladinovo proroctví: Spojenectví Mark Frost

Právě jsem dočetla poslední díl série v angličtině a myslím si, že pěkně uzavřel celou triologii. Vůbec nechápu, proč se rozhodli třetí díl nevydat. Bylo v něm stejné napětí a dobrodružství jako z předešlých dvou knih. Rozhodně doporučuji (pokud máte tuto možnost) si to přečíst, pokud se Vám série zatím líbila a pokud Vás zajímá, jak to vše dopadne.

03.03.2019