adela2230 adela2230 komentáře u knih

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Super příběh, obvyklý pro autorku. Nezklamal, je zde láska, sex i mírné napětí.

30.01.2021 5 z 5

Umění závodit v dešti Umění závodit v dešti Garth Stein

Dojemný příběh, který je i vtipně napsaný. Člověk znající psi se v hlavní postavě určitě najde.

18.01.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Docela mě druhý díl zklamal. Číst se to dá, ale dá se říct, že to občas netáhne. Jeho banán byl rozhodně podařenější.

25.12.2020 4 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Kniha je skvělá. Povedla se jako předchozí díly. Trochu mi vadil určitý směr kam se vydali hrdinové, ale jinak to za přečtení stálo.

23.09.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Krásný příběh. Je trochu nereálný, ale i tahle kniha se jí povedla. Skvěle se čte, a postavy jsou velmi dobře propracované a vtipné.

30.08.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Příběh upoutá, a je fajn, že je hlavní postavou převážně muž, a točí se to vše okolo jeho rozhodnutí. Tohle je dost osvěžující.

15.07.2020 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Konečně byl příběh takový neobvyklý. Je to poutavé, a konečně je ten "problém" i na mužské straně.

19.05.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super kniha, člověk se zasměje, je fajn, že se příběh vyvíjí postupně, a není tam obvyklý zvrat a člověk může klidně plynout s příběhem.

28.12.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Velmi zajímavá kniha, je zde ukázáno, jak může člověka ovlivnit prostředí ve kterém žije, a spojení klasického světa se světem inkoustu vytvořilo pro knihu skvělý námět.

11.10.2019 5 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Kniha je zajímavá, jako předchozí díly. Krásně zkombinované jednotlivé příběhy. Možná občas delší popisy, ale nic neobvyklého. Za mě určitě stojí za přečtení.

14.09.2019 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce, Dean je vtipný a celkově jejich příběh je velmi poutavý a jiný než předchozí díly.

29.07.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Super oddechovka, člověk se odreaguje, tady bylo více romantiky, ale i tak se to dalo snést.

21.07.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělý příběh, je to opravdu skvělá autorka. Příběh byl poutavý, super byly vymyšlené historky i celkové pojetí vztahu.

30.05.2019 5 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

Zajímavá kniha, docela mě to překvapilo, jak rychle se to četlo. Je to takové oddechové, nijak zvlášť náročné.

18.04.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha mě upoutala, hodně dobře se čte. Zajímavý příběh s napínáním až do konce.

20.02.2019 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha se mi velmi líbila, je to poutavý příběh, který má nečekaný spád. Líbila se mi více než první díl. Velmi dobře se čte.

16.02.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Občas mi přišla nesympatická hlavní hrdinka, ale jinak se knížka velmi dobře čte a je překvapivá až do konce.

14.09.2018 5 z 5

Na ledě Na ledě Hannah Grace

Musím říct, že mě kniha dost zklamala. Ačkoliv měla poměrně velkou reklamu, těšila jsem se na ni. Ale od začátku mě extra nezaujala. Hlavní hrdinka mi byla první polovinu knihy nesympatická. Příběh je sice zajímavý, ale i přesto jsem se musela nutit dočíst tuto knihu. Klidně by mohla byt o pár stránek kratší.

19.05.2024 2 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Skvěle napsaný příběh. Autorka umí propojit vše, co je potřeba a od knížky se pak nedá odtrhnout.

14.03.2024 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Velmi dobrý díl. Je zábavný, plný vzájemných sympatií a k tomu vtipný. Vůbec nevadí, že je tam sex až ke konci. Autorka opravdu umí zaujmout.

28.02.2024 5 z 5