Adamino Adamino komentáře u knih

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Dobrý ! :D

Ještě prohnilejší Římané Ještě prohnilejší Římané Terry Deary

Nejlepší z Děsivých dějin...Super ! :D

20.02.2017 5 z 5

Mikulášovy přestávky Mikulášovy přestávky René Goscinny

Dobrý ! :D

Záhada fialového flašinetu Záhada fialového flašinetu Ursel Scheffler

Asi první edice knih kterou jsem přečetl...žral jsem to a taky to žeru i teď :) Super ! :D

Zuřiví Aztékové Zuřiví Aztékové Terry Deary

Super ! :D

Zrození rytíře Zrození rytíře Thomas Brezina

Dobrý ale spíše záhady než sci-fi (můj názor)...Jinak fajn a rychle přečtětena ! :D

20.02.2017 3 z 5

Devadesátka pokračuje Devadesátka pokračuje Jaroslav Foglar

Od Foglara jsem moc nečekal, ale překvapila ! Díky ! :D

20.02.2017 4 z 5

Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát neznámý - neuveden

Dobré rady pro kluky...nevím co bych dodal víc...nebylo to WOW, ale ne BÚ něco mezi (spíš dobrá)...mám radši příběhy a zajímavosti...Dobrá kniha, díky za doporučení ! :D

20.02.2017 3 z 5

Příšerné dějiny smrti Příšerné dějiny smrti Clive Gifford

Morbidní, nevhodná a špatně rozdělená, sice zajímavá ale víc negativ než pozitiv :( Pardon ale toto fakt ne.

20.02.2017 1 z 5

Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech Joachim Friedrich

Takových knih je hodně...i tak mě ale překvapilo jak lidé mohou namalovat lidi :) Ano, zní to divně ale na knize mě hodně zaujali ilustrace (hlavně Kalleho). Jinak super kniha na nudu ! :D

Vědátoři a jejich šílené objevy Vědátoři a jejich šílené objevy Mike Goldsmith

Opět kniha, která přistupuje k učení formou zábavy...nevím co bych dodal :) Prostě super ! :D

Dobrodružství s vědátory Dobrodružství s vědátory Gideon Defoe

Super kniha...i když bych ocenil lepší pojmenování postav i tak se mi líbila a sedne skvěle ke čtení na dovolené u moře :) Díky za povedenou knihu ! :D

20.02.2017 4 z 5

Mušketýři a záhada zlatého kordu Mušketýři a záhada zlatého kordu Christa Pöppelmann

Super kniha plná napětí a úkolů...nevím jak ostatní ale my tuto edici máme v povinné četbě (většinu z knich v povinné četbě nemám v oblibě :D)...často jsem si stránku četl znova, jelikož jsem ji moc nepochopil. Jinak super práce a vřele ji doporučuji VŠEM ! :D

20.02.2017

Lovci pokladů Lovci pokladů James Patterson

Vážně krásná kniha oblíbeného typu nejen u dětí. Odcenil bych další díly...Jinak vážně super a u mě se vejde do TOP 5 :)

20.02.2017 5 z 5