32da 32da komentáře u knih

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Už jsou tomu 3 dny, co jsem dočetla knihu a musím říct, že není den, kdy bych si neuvědomila některé pasáže z knížky, hlavně promlouvání Mistrů. Každý by se měl nad sebou zamyslet, že většina z nás (někdo méně, někdo více) se za něčím honí, závidí druhým ... ale pravdou je, že se kniha bude líbit jen těm, kdo tomu uvěří.

17.04.2013

Egypťan Sinuhet: Patnáct knih ze života lékaře Egypťan Sinuhet: Patnáct knih ze života lékaře Mika Waltari

Dlouho jsem odkládala čtení této knihy a musím říct, že jsem udělala velkou chybu. Kniha se četla sama, okamžitě mě vtáhla do děje. Moc pěkná. Myslím, že co nevidět se k ní zase vrátím :-)

10.03.2014 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

výborná kniha, doporučuji. zvlášť vysvětlení na závěr.

03.06.2018 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Má třetí čtená knížka a opět nezklamala. Už se těším, jak začnu číst další díl - Kameník. Rozhodně doporučuji

22.06.2015

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Čekala jsem od knížky daleko víc. Dala se přečíst, pár úvah k zamyšlení se našlo, ale jinak nic moc

12.01.2015

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

neznala jsem tuto spisovatelku, ale knížka mě mila překvapila. Mám ráda taková tajemství, napětí... Už se chystám na přečtení Zapomenuté zahrady

22.04.2014

Tajuplná oběť Tajuplná oběť John Sandford (p)

Opět zajímavá a napínavá kniha. doporučuji

19.01.2017

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Moc dobre napsane,napinave. Uz jsem ji cetla podruhe

13.07.2014 5 z 5

Vůně mořské soli Vůně mořské soli Nora Roberts

Nejsem přiznivcem červené knihovny, ale Nora Roberts díky svému psaní mě opět nezklamala. Jak oddechovka dobrý :-)

04.07.2014 3 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Barbara Erskin nezklamala ani tentokrát a asi ani nikdy nezklame. Opět nádherný, poutavý, napínavý děj. Její knížky mám moc ráda

10.03.2014

Smrtící zrada Smrtící zrada J. D. Robb (p)

Už jsem si myslela, že mám přečtené od spisovatelky všechny knížky, ale s radostí jsem v knihovně objevila další dvě knihy, které jsem nečetla a hned se na ně vrhla a další dvě mám rezervované. Super !!! Moc dobře napsané knihy, napínavé až do konce a i když "nemusím" knížky z budoucnosti, tak tohle ani moc daleká budoucnost není.

24.05.2013