Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1890/ztracena-1890.jpg 4 237 237

Noční můra Cindy Carverové se vrací - už zase ztratila svou dceru. Poprvé se to stalo, když bylo Julii pět let a zmizela na dětském hřišti. Podruhé v Juliiných čtrnácti, když se dcera rozhodla raději žít se svým otcem. A potřetí jednoho dne, když bylo Julii jednadvacet, šla na herecký konkurz a ráno předtím se pohádala s matkou i sestrou. Jenomže tentokrát nejsou o Julii žádné zprávy. Zmizela doslova beze stopy. Cindy zahájí zoufalé pátrání. Policie se jí zdá pomalá, ex-manžel liknavý, Juliin bývalý přítel podezřelý, sousedi podivní, jen jistý Neil Macfarlane, který se náhle objevil v jejím životě, se chová jako silný, milý a chápající člověk. Vztahy, které se zdály jednou provždy neměnné, najednou krystalizují a Cindy nachází po letech cestu ke své sestře i matce. Ale nemůže najít svou dceru. Kam zmizela Julia? Uvidí ji Cindy ještě někdy? Nebo je pro ni navždy ztracená?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Lost , 2003

edith79
09.04.2017 5 z 5

Napínavá kniha, kdy místy ani nedýcháte a závěr vás vytočí do vrtule. Tedy mě alespoň ano.

akdar72
10.03.2017 5 z 5

Moc hezké čtení, napínavé do samého konce a plné zamyšlení.....

prochajda
11.01.2017 5 z 5

Teda, to byla fakt síla....kdo nemá děti, nepochopí. Moc dobře napsaná kniha, napínavá až do konce, čtivá a chvílemi i vtipná.

kubula07
19.06.2016 4 z 5

Jedním dechem, překvapivý konec.

hanka616
04.04.2016 5 z 5

Dobře napsaná kniha, líbila se mi.

Modrásek16
03.04.2016 5 z 5

Jako vždy, dobré!

ŽanKaa
16.08.2015

Záver ma až tak neprekvapil,lebo som ho tak trochu čakala,no aj tak sa mi kniha páčila a chvíľami bola naozaj vtipná.

niknikita
12.08.2014 5 z 5

Joy Fieldingová mne baví a taky udivuje svojí fantazií.Opět jsem se dva dny skvěle bavila už jenom proto, že Ztracená mi poskytla napětí, vtip a skvělé vypravěčské umění.

orinka3
09.07.2014 1 z 5

Rutinovaně psaná kniha, typicky americkým stylem. Pročetla jsem začátek, podívala se na konec a ušetřila spoustu času. Jednoduché čtení, které svou jednoduchostí a předvídatelností poněkud nudí. Ale své fanoušky si jistě najde, čte se snadno.

ŠárkaD.
17.06.2014 4 z 5

Už několikrát jsem psala, že autorka je má oblíbená a musím říct, že opět nezklamala. Zajímavý, i když jednoduchý, příběh s překvapivým koncem.

Modrina
30.05.2014 4 z 5

Napadá mě něco o božích mlýnech..

Alzbetta
26.10.2013 2 z 5

Moc mě příběh nezaujal,až ke konci knihy a nakonec jsem byla ráda že jsem to dočetla,protože mě to opravdu nebavilo.

stefi61
28.06.2013 5 z 5

Joy Fieldingová jako moje oblíbená autorka opět nezklamala. Knihu doporučuji dočíst až do konce protože závěr je opravdu překvapivý :)

Ashlee7
21.01.2013 5 z 5

Perfektní knížka.. :) Doslova jsem ji slupla jako malinu. :)

aannyy
21.01.2013 3 z 5

Fieldingová mi asi nepřirostla k srdci, nemohla jsem se do knihy vůbec začíst, ač jsem ji dočetla. Jinak námět je to skvělý.

K.accka
14.10.2012 4 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla za jeden večer, jako tomu bylo u většiny knížek od této úžasné autorky. Je poutavá a napínavá od začátku až do konce, ovšem pokud nemáte děti. V tom případě tuto knihu nečtěte, pokud chcete klidně spát, že jsou v bezpečí. Prostě zase trochu jiná Fieldingová :-)

jasmína
01.07.2012 5 z 5

Mně kniha naopak zaujala, a to už mi chybí k přečtení asi jen 4 tituly od autorky, měla jsem tušení, že v tom nebude to, co vždy, ale spíš sobecká povaha holky. Věřím, že v realitě se tohle stává co nejméně, ale určitě stává, bohužel..jo a na jedno kopyto ty knihy rozhodně nejsou,žádná mi nepřijde hodně podobná !

rose
11.01.2012 3 z 5

Tahle autorka píše často o stejných věcech jen jinými slovy. Traumata z dětství, manželské krize, vzpomínky, detektivní zápletky, překvapivá pointa. Celkem dobře se to čte, vždycky je to zajímavé. Jen se nedá číst víc titulů po sobě, přijde mi to trochu na jedno kopyto.

Izu
24.07.2011 2 z 5

Pro mě nejmíň zajímavá knížka od této skvělé autorky.

janadibelkova
08.01.2011 2 z 5

Každá matka se u téhle knihy zapotí :-)