Graysonův slib

Graysonův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445388/bmid_graysonuv-slib-eWa-445388.png 4 441 441

Znamení lásky série

Když Kira narazí v bance na Graysona, napadne ji, že možná právě objevila řešení svého problému: On evidentně potřebuje peníze a ona je ochotná mu půjčit, ovšem ke svým penězům se dostane až po svatbě. Stačí, když Grayson na její nabídku ke sňatku kývne. Grayson svému otci slíbil, že vzkřísí krachující rodinnou vinici. Na to ale potřebuje prostředky, které nemá, proto s Kiřiným návrhem váhavě souhlasí. Od začátku je zřejmé, že toho nemají moc společného. On je příliš arogantní a pyšný, ona vůči němu chová řadu předsudků. Živá a energická Kira se však přesto snaží v uzavřeném Graysonovi vzkřísit chuť do života a to, co začalo jako obchodní dohoda, se postupně změní v něco vášnivějšího. Brzy si oba uvědomí, že některé sliby by se měly porušit a kvůli jiným stojí za to vše riskovat… I vlastní srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Grayson's Vow , 2015

jeny-v
08.11.2020 4 z 5

Mám z této knihy rozporuplný pocit, ale to možná byl záměr autorky. První polovina knihy se mi četla opravdu dobře, poutavý námět o manželství a rozděleném dědictví, zajímavé vykreslení hlavních postav, i když u Kiry s její moudrostí a postojem k životu jsem předpokládala, že je starší. Graysonovy rodinné vztahy mě iritovaly / asi tím, že jsem taky rodič /, ale byly vyváženy starostí, trpělivostí a láskou Charlotty a Waltera. Návštěva bratra Shanea a Vanessy měla lehký nádech "červené knihovny". Pohlazením byl vylíčený společný život na vinici Hawthornových, vzpomínky na babičku a epilog. "Je potřeba dřina, víra a srdce plné naděje a potřeba zapomenout na bolest" - jak výstižné pro smutné duše a bolavá srdce Draka a Čarodějnice.

Kudík
08.11.2020 5 z 5

(SPOILER) Pěkná romantická pohádka, která je od této autorky moje první. Kira se mi strašně líbila. A to jak její optimismus a životní přístup, který ani v dospělosti neztrácel kouzlo dětinskosti, ale i moudra, která z ní díky životním zkušenostem vypadávala.... "Pokud to dovolíš, bolest v tobě udělá víc místa pro lásku." No a Grayson..., kdyby neměl tak otřesné biologické rodiče, tak těžko říct, kdo by z něj vyrostl, ale tohle si nikdo nezaslouží, ať už označení, že je jejich chybou, anebo tak šílenou výchovu. Velké díky za Charlotte a Waltera, a také za kouzelné stvoření v podobě Sugie Sug (po Sporťákovi ❤️ alespoň na zaplnění bolestivého místa).

Evka3814
07.11.2020 5 z 5

Velmi dojemná kniha. Moc jsem si čtení užila, mohu jen doporučit. Krásný příběh jak si dvě zlomené srdce najdou k sobě cestu. Prostě pohádka jak má být. ♡

peitho.1
07.11.2020 5 z 5

Na novinku od Mii Sheridan jsem se neskutečně těšila, její předchozí knihy, zejména Archerův hlas, byly úžasné a stejně tak Graysonův slib.
Oba hrdinové si toho dost zažili a bylo úžasné sledovat jejich cestu za uzdravením a jejich vzájemné sbližování. Zamilovala jsem si jak bručouna Graysona, tak ztřeštěnou a nezlomnou Kiru.
Vřele doporučuji všem romantickým duším a nemohu hodnotit jinak než 5*.

Ketfl
06.11.2020 5 z 5

Na tuhle knihu od Mii jsem se velmi těšila. A vůbec mě nezklamala. Rozjezd byl možná trochu pomalejší, ale nádherně se to rozjelo. Oba hlavní hrdinové si museli projít peklem, hlavně teda Grayson. Až mi z toho bylo úzko. Jinak to byl nádherný příběh, ke kterému se ráda zase někdy vrátím :-) Těším se na další knihy.

sofie92
06.11.2020 5 z 5

Sice už jsem podobné knihy četla, ale tahle je moc pěkná. :) Takže nemůžu jinak než 5*

Jeanine8
04.11.2020 5 z 5

Tomu říkám romantika.....Chci byt v příštím životě Kira!!!!:-)))