Zlobilky

Zlobilky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331235/zlobilky-1nm-331235.jpg 4 129 129

Byly jednou holčičky a ty moc a moc zlobily. Jedna si pořád vymýšlela, že ji něco kousne, druhá se nechtěla mýt, jiná stále na někoho neslušně ukazovala. Další se toulaly, bály se a byly strašné nepořádnice. A co teprve ty ostatní! S takovými zlobilkami si ani rodiče nevěděli rady, ale jak se říká, na každého jednou dojde. A cože se s těmi holčičkami nakonec stalo? Přečtěte si sami - zlobit se opravdu nevyplácí!... celý text

PinkAlicorn
31.03.2017 5 z 5

knížku si půjčila moje devítiletá sestra, přečetla jsem si ji však taky a musím přiznat, že mě fakt bavila!

Sárče
05.02.2017 5 z 5

Krásná

Lucissia
30.01.2017 5 z 5

Opravdu zajímavé téma :-) Přečteno za tři večery a moc se nám to se synem líbilo. Ilustrace Markéty Vydrové tomu opět dodávají život. Ke knize se určitě vrátíme. :-)

Jujanda
12.09.2016 4 z 5

líbila se

Eliš1plyš
26.06.2016 5 z 5

poučná kniha že se nemá zlobit a že se zlobit nevyplácí.

Liliana2006
02.01.2016 5 z 5

poučná kniha plně souhlasím .Líbila se mi moc

kuky921
31.10.2015 5 z 5

Velmi příjemná a jemně poučná knížka. Jen je škoda, že rozuzlení příběhu Holčičky den a noc nelze uvést do praxe. Použila bych to na moje zlobidla :-)

MartinaF
07.05.2015 4 z 5

Příběhy o holčičkách, které neposlouchaly nebo měly nějaký zlozvyk a pak byly potrestány. Tak tohle se mi opravdu líbilo. Je fakt, že některá potrestání byla krutá. Přesto doporučuji přečíst jako motivující knihu.

Corell
07.09.2014 5 z 5

Milovaná kniha mé sedmileté "zlobilky', musíme ji číst stále dokola ... asi jí nikdy nepřestane bavit a to je moc dobře :)

iva23
28.02.2014 5 z 5

Výborné, doporučuji.

brčko-A
04.06.2013 5 z 5

Různé příběhy o zlobivých holčičkách byly dobré a vtipné. Jsem ve druhé třídě a knížka je pro mě tak akorát.

terkas2001
08.03.2013 3 z 5

Kniha je členěná do několika příběhů o různých holčičkách, které se vždy něčím proviní, pak je čeká trest, který však občas netrvá věčně. Nějak se s tím musí vyrovnat. Stejně se mi nejvíce líbila povídka o holčičce, která se všem a všemu posmívala. Jednou se posmívala mraku, že vypadá jako koňský zadek a mrak se na holčičku naštval. Poslal na holčičku blesk a ten si rovna našel místo na hlavě holčičky a úplně rozvířil holčičce vlasy. Holčička z toho byla nešťastná, ale když se na ty vlasy napatlalo trochu gelu, přišlo to i do módy :-).

Naglice
19.12.2011 5 z 5

Velmi povedená kniha. Líbí se mi děj většiny příběhů a také samozřejmě trest. U některých povídek se mi zdá potrestání konkrétní zlobilky příliš krutý, nicméně jsem ji přečetla jedním dechem a velmi mě bavila. Ráda se k ní vrátím znovu a těším se na Nezbedníky.