Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Zbouchnul jsem Satanovu dceru
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415670/bmid_zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-bVO-415670.jpg 4 261 261

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: ekniha , Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter , 2011

katerina5544
10.01.2020 3 z 5

Nemůžu říct, že bych se u knihy nasmála, spíše občasné pousmání a to mě trošku zlamalo, čekala jsem,že to bude větší jízda. Rodina démonů byla docela dobrá. Závěr jsem čekala trošku jiný. Něco takového jsem četla poprvé, pro zpestření to nebylo špatné, ale po dalších dílech autora už se dívat nebudu.

lassse
08.01.2020 3 z 5

Taková opravdu bizarní rychlovka, u které si pak uvědomíte, že nejnormálnější tam vlastně je Žabák :)

Lukasitch
03.01.2020 5 z 5

Hodně příjemné překvapení. Čekal jsem nějaký bizarní nesmyslný blábol plný ujetých scén bez většího nápadu.
Dostal jsem odsypající zábavnou romantickou komedii s překvapivě konzistentním příběhem a sympatickými postavami, kterým člověk musí fandit.
Na Cuddly Apocalypse se tedy opravdu těším.

Kerberos
02.01.2020 2 z 5

Bizarro fiction nebude můj šálek kávy,četla jsem jako téma čtenářské výzvy obálka,která se mi nelíbí a musím říct,že ani obsah nestál zanic.

zp87
30.12.2019 5 z 5

Velmi jsem se bavila, bylo to mé první bizarro fiction a zjistila jsem, že je moc fajn si občas přečíst něco tak prdle praštěného. Stříkající krev, démoni, katolíci, lego svět - velmi příjemná oddechovka...

BernardBlack
14.12.2019 odpad!

Po vypití sklenice jaru, vytvoříte hodnotnější produkt, než je tato sračka:)

Marketplace
14.12.2019 3 z 5

Originální dílo. Druhá polovina knihy byla čtivější.

Gracian1964
13.12.2019 5 z 5

Dobre som sa pobavil. Absurdný nekorektný humor, rýchly spád, jednoduchý jazyk. Už sa teším na Strašidelnú vagínu.

Dopi70
13.12.2019 5 z 5

Parádní oddychovka. Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmál, asi to trochu bude i tím, že preferuji jiný žánr, ale tohle bylo fakt morbidně vtipné čtení :-)

kaffa
30.10.2019 5 z 5

VÝBORNÝ!!!!
zase sem se moc pobavila, doufám, že nakladatelství připraví další jeho díla do vydaní, sou neotřelá, originální, nápaditá a skvěle se to čte, úžasný relax ;-)

DiLay
27.10.2019 5 z 5

Není to knížka pro každého to opravdu ne. Ale kdo má rád humor a chce být po kotníky v krvi…co po kotníky, po kolena v krvi, tak to bude kniha pro něj.
Čtení na jeden večer.
Je to ujeťárna a na to se připravte a Mellick je prostě borec.
100/5

BearBobo
27.09.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetl za dnešek , krátké čtení a natolik mne bavilo , že je mi teď teskno z toho že knížka nebyla delší nebo kdyby bylo alespoň měla pokračování , možná je to i tím že jsem se asi zamiloval Vešky . •́ ‿ ,•̀

jaroiva
06.09.2019 4 z 5

Líbila se mi víc než Strašidelná vagína. Správná oddechovka.
Chtěla bych domeček z lega. Ostatní zajímavé nápady ať raději zůstanou jen v knížce :)
Snesla bych knížku i delší, bavila mě.

thorir
03.09.2019 5 z 5

Plný počet hvězd pro tuhle nenápadnou knížku s usměvavou těhotnou démonkou na přebalu. Obvykle podobné věci nečtu, ale tentokrát mě anotace a obálka zaujali natolik, že jsem nemohl jinak. A je to masakr. Bizár je slabé slovo. Absurdita k popisu nestačí. Parodie na romantiku to nevystihuje ani omylem. Sex, krev, vnitřnosti, divné tekutiny a zapomenuté jazyky a ještě víc krve a k tomu lego, vše rozmazat a smíchat dohromady. K tomu trocha drsného krvavého a násilného humoru. Bavil jsem se, ale je to totální punk. Autor si trochu vyřizuje účty s některými tradičními skupinami obyvatel Spojených Států (ano, dojde i na obvinění z rasismu). Nezapře své současné působiště a bydliště, Portland, srdce amerického liberalismu, postmodernismu a progresivismu. A i přesto, že těmto sociálním trendům příliš nefandím, tentokrát jsem to v sobě potlačil a tento na kvadrát ujetý příběh si užil.

michal3736
03.09.2019 5 z 5

Asi ztrácím nároky, ale až takový bizár mi to nepřišlo :D skvělé napsané a rychle přečtené. Super příběh.

encyklopedie
01.09.2019 5 z 5

....pěknej frkot ....kniha na kousek odpoledne ...... zase přečtenej klenot nevšedního zážitku
stovák procent absolutně vyhovuje.....

Nevimm
26.08.2019 5 z 5

Láska až do horoucích pekel. To je aspoň romantika.

eraserhead
23.08.2019 5 z 5

Je obrovskou škodou, že prvním Mellickovým knižním překladem zpravidla bývá Strašidelná vagina (u nás, aktuálně jako první Mellickova kniha vychází v Polsku). Chápu, že její název k tomu svádí, je dostatečně chytlavý a zajímavý, ale samotný příběh nepatří k Mellickovým nejkvalitnějším. Např. ZBOUCHNUL JSEM SATANOVU DCERU je kvalitativně mnohem výše. Brilantní propojení klasické romance se sociální kritikou, bizarní fantazií a představivostí a brutálním horrorem. Strašidelná vagina je možná kultovní jen díky svému názvu, tohle je (doufám, ž ebude) kultovní díky svému obsahu a stylu. Protože tohle mě bavilo od první do poslední stránky.

assenora
13.08.2019 5 z 5

Miestami krvavý príbeh s odtrhnutými končatinami, ale s veselou a rozkošnou zápletkou o milej sukube a 'lego typkovi', ktorý je zasadený do reality súčasnosti.

Ditules
12.08.2019 3 z 5